ROBERTO MANCINI
Поени од реакции
71

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ако не се лажам и ти не сакаше италијанец за тренер на Интер. Еве ни се исполни желбата. Поздрав.
  1. Неам 18 год.
  2. Ми смета само твојот песимизам а не ти како личност пошто не те знам.
  3. За вулгарностите пишува во постот.
  4. Постот може да го избрише модераторот.
  5. Целта не беше да те навредам туку да пробам да го омекнам твојот песимизам.
  M
  Професоре не се разочарувај многу :))))))))
  Ај ако можеш да најдеш кој колку поста има напишано во фан клуб:Барселона.
  В
  И кажими како наоѓаш вака кој има највеќе постирано?
  В
  Фала многу.Иначе ке одиш во кориснички панел,па лево има таму изменете ги опциите така некако и ќе видиш таму.
  Кориснички панел > Изменете ги вашите детали
  Ете ти кажав пошто Давор не е онлајн :)
  Позз
  В
  Ај ако не ти е мрза постирај ми на профил листа кој има највеќе пишувано на фанклуб.
  Drugo sekogas sum za pomalite klubovi, nesum za favoritite, eve sega vo Germanija omileni mi se Wolfsburg, Hofenhajm , a celo vreme sum za Studgart.
  Iako realno Baern Minhen e najsilen klub vo Bundes ligata, samo koga se slucuva senzacija pobeduva nekoja ekipa od ostanatite.
  Taka i vo Italija naj klub bil Juventus za koj sum najgolem anti navivac.
  A vo Spanija ne sum za Real Madrid, iako golem broj od igracite koj igrale za Real sum gi sakal, kako Zidan, Butragenjo, Mijatovic, Karlos, Ronaldo, Suker, Zamorano i Hugo Sanches.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom