Marso
Поени од реакции
311

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Marso што направи со цд-то од собиранката? Ќе биде оваа година :)
  Брат, види ако откаже некој до после, пишими.
  С
  Еј здраво Марсо... што бидна... има место за меене на списокот или нема? :) да знам да планирам за утре... поздрав
  Дај ми број од мобилен да ти пишам,може кај црквата да ме чекаш? Со кола ке идеш така
  Преместивте локација а? Битно да се собереме и да гледаме а каде па и не е толку битно :) туку кажи ми кој од нашиве форумџии ке доагаат?
  С
  стај ме... Благојче Петрушевски... па пиши што ке биде работа...
  С
  Марсо... што бидна за у сабота??? се надмина максимумот за луѓе нели??/ џабе да се пријавувам сеа....
  Си ми пратил reply на мејл?

  Све тоа хиероглифи ми искочија :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom