Фан Клуб: Вардар

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од gerard, 4 септември 2005.

 1. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Не им работи линкот, само на радио можеш да ги слушаш :D

  Интересен меч бил досега први сме имале шанса, па после Захов спасил чист гол, за Фичо да не донесе во водство од 0-1.
  Грмеше на трибини од тоа што можев да слушнам :D
  --- надополнето: 13 мај 2012 во 17:08 ---
  1-1 :(

  Во Скопје ви се ебат сестрите пеат, има некои закачки изгледа со Кратовската публика :LOL:
   
  На RedBlack му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Skopje Rossonera

  Skopje Rossonera

  Член од:
  11 мај 2008
  Мислења:
  2.496
  Допаѓања:
  2.744
  Црвен за кратовци! Мора да ги згазат сеа, нека не се заебаваат.
   
 3. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Црвен картон за голманот на Силекс откако играл со рака надвор од шеснаесетникот.
  Ајде мроа да тепаме!
   
  На MrEscoy и WESLEY 10 им се допаѓа ова.
 4. WESLEY 10

  WESLEY 10 В А Р Д А Р Е Ц !!!

  Член од:
  6 јануари 2010
  Мислења:
  1.925
  Допаѓања:
  332
  Ајдее момциии мора да тепаме,мора да се слави денес !!!
   
 5. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  АЈДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 1-2 ФИЧОООООООООООООООООООООООООООООО
   
  На TheTrooper и 19Casual87 им се допаѓа ова.
 6. Skopje Rossonera

  Skopje Rossonera

  Член од:
  11 мај 2008
  Мислења:
  2.496
  Допаѓања:
  2.744
  Ајде нека пука вечер градов! Скопје слави Вардаре!!!
   
  На Saber Rider му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Уште 45 минути не делат од титулата. Притоа имаме и играч повеќе. Мора да се искористи :D
   
 8. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.777
  Допаѓања:
  4.521
  Ајде најдолги 45 минути оваа година ќе бидат ова...............
   
 9. Незапирливи 1903/87

  Незапирливи 1903/87 Изгорен за Вардар

  Член од:
  20 јули 2011
  Мислења:
  3.269
  Допаѓања:
  8.689
 10. WESLEY 10

  WESLEY 10 В А Р Д А Р Е Ц !!!

  Член од:
  6 јануари 2010
  Мислења:
  1.925
  Допаѓања:
  332
  Ајдеееееееееее ајдеееееееееееее ВАРДАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ има да гори вечер Скопјееееее !!!!
   
 11. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Рано е, не кобете, да останеме мирни до крај :giggle:
  --- надополнето: 13 мај 2012 во 17:46 ---
  Ми праќаат пораки од Кратово, за да ми бисде уште потешко што не најдов превоз :rolleyes:
  Ајде уште 35 минути :vozbud:

  Се надевам после ќе има пречек на фудбалериве :D
   
  На TheTrooper му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WESLEY 10

  WESLEY 10 В А Р Д А Р Е Ц !!!

  Член од:
  6 јануари 2010
  Мислења:
  1.925
  Допаѓања:
  332
  Некој викаат прво на патарина,па после пред стадион па ке гори Скопје вечерва !!!
   
 13. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Ранѓеловиќ утнал шанса :D
   
 14. Prof.Dr.Beckett

  Prof.Dr.Beckett

  Член од:
  5 јануари 2009
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  80

   
  На 19Casual87 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.777
  Допаѓања:
  4.521
  Ајде преку куров нека заврши веќе ова.............ајде уште минута-две не делат само од титула !!! :vozbud:
   
  На 19Casual87 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: