TheTrooper
Поени од реакции
6.351

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Сега ми е бед што те нарекував усташа :( Искрено се извинувам за тоа, понекогаш сум идиот.
  TheTrooper
  TheTrooper
  Нема гајле, на форум сме не очекувам да нема навреди, а често пати не останувам должен.

  Поздрав!
  Џ
  Ја сепак си ја пишав точен резултат 1-2. :D
  Слушам мајки, еднаш мајка ми на 2 утакмици у ист ден погоди точен резултат.
  Абе објавија Хрвативе официјален состав за Светсково, оти гледам тема се отвори, а неам видено официјален состав нивни.
  TheTrooper
  TheTrooper
  Има бе коментиран е на темата. 30 души се сега за сега повикани
  Плетикоса, Субашиќ, Зеленика
  Вида, Ловрен, Чорлука, Шилденфелд,Бубњиќ, Срна, Врсаљко, Стриниќ, Прањиќ, Вукојевиќ,Бадељ, Мочиниќ Модриќ, Ракитиќ, Ковачиќ, Пашалиќ, Брозовиќ, Крањчар, Самир, Перишиќ, Иличевиќ, Ребиќ, Манџукиќ, Јелавиќ, Олиќ, Едуардо, Чоп
  Ќе прашам ко ќе можам, да дознаам име па ќе ти кажам. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: TheTrooper
  TheTrooper
  TheTrooper
  Aj aj.....obavezno toa :D
  Ako ne mozam ja,bar da go znam da mu cestitam na fraerot so ja raboti :P
  Море таков масакр како од Французите во финале на ЕП мислам беше кога изгубија некои си 15-16 гола разлика никогаш нема да се повтори
  TheTrooper
  TheTrooper
  Koga bilo toa be ? Nikogas ne izgubile 15 razlika od nikogo,nikogas.....
  Iceboy
  Iceboy
  Де бе не зезај, после муабети извадија дека Шола ја наместил утакмицата, немој да ми речеш дека сум го сонувал ова....одамна беше добри 7-8 години има гарант.
  Врсаљко и Халиловиќ во Манчестер од следно лето ќе ги гледаш :)
  TheTrooper
  TheTrooper
  Vrsaljko moguce iako so nego epten ke se zaebete otapen e do daska :D
  Halil e mn mal be......Mamic ne e do tolku petarda,znae deka ke mu treba uste nekoja godina.Iako so nego ne se znae nisto,ako mu ponudite kvaliteten kokain se e mozno... :)
  Иронија ми е коментарот, пишав така за овие што едвај чекаат другиве земји да пропаднат а не ја гледаат вукојебинава :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: TheTrooper
  TheTrooper
  TheTrooper
  Сфатив бе......сеа сакав и ја нешто иронично да пишам :)
  Иначе кога ги гледам темиве по 3-4 години стари,а ми се чини ко вчера да било у пм.....
  I
  Ilumious
  глуп народ силна држава, едни исти теми ги вртат 3 години :)
  Како се израдував вчера Никица кога даде гол исто ко ја да дадов :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: TheTrooper
  TheTrooper
  TheTrooper
  Ja se raduvav i se krstev,Nikica gol i toa u bitna utakmica :))
  Cekaj,spremaj se sea uste nekolku pati so zabarite ke im sibne gol ;)
  Nisto poubavo vaka posle prvo kolo pobeda da cekas sledna utakmica
  I
  Ilumious
  Сите голови што ги даде во ПЛ од кога дојде му се first touch :D За наредните голови, let the floodgates open :D
  Gazi Beqiraj :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: TheTrooper
  TheTrooper
  TheTrooper
  Bukvalno gazi......kakov vol e toj :D
  Ali mu se pogodi da nema drugi dobri napagaci osven Vukusic u ligata pa sega e i prv strelec :)
  Near
  Near
  3:1...двојна титула сезонава :D
  huligan :D kako reporter od sitel bese preeska koga se simna pred olimpiski xD
  • Ми се допаѓа
  Reactions: DracevoTheCity
  TheTrooper
  TheTrooper
  Ejjj da ne se vregame sega......reporter od shittel,ti se molam :D
  Si iskoristiv prilika so toj otvori vrata soferot,a mene top mi dojde tamu da se simnam
  Дим4е
  Дим4е
  у фаца му ја пееа џандарската хахаха позади беше поинтересно вие напред се возевте :D
  Што се палиш бе па ти ... металург бил четвртфиналист ццц...
  TheTrooper
  TheTrooper
  Begaj be koga nekoja hrvatska ekipa ili Hrvatska prosle dobro u Skopje ? :D
  Nikad......... sea ke vrtat filmovi kako zdrepkata im se pogodila i nema da znaat so gi snaslo koga ke ispadnat.Jest da vaka na hartija se pojaki ali ic ne mi se veruva deka ke projdat ....
  Дим4е
  Дим4е
  Планираш да идеш ? :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom