Skopje Rossonera
Поени од реакции
7.343

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Z
  другар дај бе не глеаш дека шиптаро го тролам за то фаФорит и дека ке влегва јак спонзор не ми крши филмој са :D
  078 403-094 Горан се вика човекот од Скопје е,пред 5-6 дена имаше уште малце карти сеа незнам дали има !позз
  Skopje Rossonera
  Skopje Rossonera
  Фала ти на инфо. Ќе го побарам!
  http://forum.kajgana.com/image.php?u=74&dateline=1249886315

  Земи ја од мене директно, ја најдов у Дневник мислам, ама сега пробувам пак да ја најдам не успевам. :toe:

  Не ја гледав утакмицата, ептен ми е криво, у аутобус урлав у сред Кичево :pos: Ме гледаат од страна ко ненормален... мене ме заболе. :)
  Поздрав друже :helou:

  п.с. Ај на приватна порака упати ме детално ако не ти е тешко околу уплатата за сезонски карти. Мене ми е страв дека е некоја малверзација. Ме интересира колку има вистина во тоа?
  Ако си уште активен кај Миленко на форум, оди малце искењај му се. Дојде време ние малце да си олесниме. колку и да трае оваа игра и атмосфера во Вардар :)
  Ja mislam ovoj Trifun gadno ve zezna. Mnogu se ocekuvase po negovoto doaganje, dosta letnaa vo oblaci, ama pa obratno izleze majkata.

  Od toj nema air.
  Сега ќе го почекаме малце да се врати Вардар, па атак пак на него. Едино ако не пише пак па да му реплицираме
  А бе одамна кај него немам пишано ама ќе видам што има пишано па да му одговориме, никако игнорирање. Таков Брацовски преварант не заслужува премолчување
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom