Незапирливи 1903/87

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • По случајен избор беше инаку можеше и друга фотка да се наведе фотографијата е само маска поентата беше битна
  Незапирливи 1903/87
  Машко, од Скопје
  Последна активност: Прегледува тема Фан Клуб: Пелистер, пред неколку секунди

  Абе шпиун !
  • Ми се допаѓа
  Reactions: bebush
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Ти мене ме шпиунираш!
  Јас само скаутирам градови што имаат потреба од нов стадион :V
  DracevoTheCity
  DracevoTheCity
  Хахахаха а така ли.... Ај намини до Драчево и нас ни треба стадион :D
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Хаха, не сте маалски клуб вие, кај сакате можете да играте, да живее Големо Драчево! :D
  Хахахахаха! Не го заборави мојот особено добар настап во ЛШ во СЦБТ а? Хахахах :))))))))))))
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Хахах, не бе, кај се заборава... :D Како до Андреа Лекиќ да седев ^__^
  П.С. Сега му требаш на тимот :D
  bebush
  bebush
  Каков комплимент! ^_^
  Нормално дека ќе дојдам и ќе дадам мој придонес:D
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Епа супер, се гледаме тогаш : )))
  Колку мачиња имаш само .... како успеваш во толкав број на сликите што ги погледнав :)
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Дел од нив се на комшијата, он чува повеќе...:) Неколку мачиња сум чувал до сега зошто ги имав најдено на улица, па ги чував додека пораснат и не им најдам некој што би сакал да ги чува...:) Еве баш пред еден месец во двор само ми дојде едно мало маче, го чуваме со комшијата, жал ни е така да го оставиме...
  Зш со Дибиров? Дека имам маица ваква затоа? Тоа требаше меѓу редови да сфатам? :D
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Не бе, следна недела играат РК Вардар - Динамо Минск, па дојди и на оваа утакмица :D
  M
  Marjan-MiKi
  Не бе, не сум гледал никад мажи у сала не знам зашто...Жени од 2001 пратам...
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Епа ништо тогаш, сега барем имаме добра женска екипа во ракомет :)
  Каква навреда!
  Најготвач: CafeDelMar (да имаше за најубава кујна Leandra) :pos:
  Во најдрагата категорија ми стави под категорија, ме изнасмеа слатко, се чувствувам како белото циганче:))
  leandra
  leandra
  Се зезам :)
  Тоа е исто како јас да ти кажам леле колку се разбираш од фудбал, дури и топката знаеш дека е тркалезна :))) Многу смешно ми дојде:)
  Незапирливи 1903/87
  Незапирливи 1903/87
  Хаха, се насмеавме малку.. :) Само мене стварно од сите слики до сега на таа тема, твојата кујна најмногу ми се допаѓа хахаха xD
  leandra
  leandra
  Фала ти, многу ми значи тоа што кујната ти се свиѓа:)))
  ајде да гледаме ракомет сега со Бера Бера:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom