Фан Клуб: Вардар

Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Луѓе ја утнале дренажата на теренот на Филип Втори ,слушам ,изгледа ќе нема да се игра ова лето квалификации ....Како што разбрав нешто, ни јас не разбрав јасно дилдоава нешто не направиле како што треба....Ако има некој нека ја потврди информацијава ....
За ова првапт слушам ја знам дека го утнале теренот прво требало да го поместат сеа нз точно дали накај север или југ али го утнале прво тоа , па после ги утнале прскалките ги наместиле по сред терен а требало по краевите за да не се повредат играчите за тие две грешки знам и затоа каснеле, а сега и дренажата ако ја утнале трета грешка у пм и другата сеозна ќе играме веројатно во Ѓорче.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
За ова првапт слушам ја знам дека го утнале теренот прво требало да го поместат сеа нз точно дали накај север или југ али го утнале прво тоа , па после ги утнале прскалките ги наместиле по сред терен а требало по краевите за да не се повредат играчите за тие две грешки знам и затоа каснеле, а сега и дренажата ако ја утнале трета грешка у пм и другата сеозна ќе играме веројатно во Ѓорче.
Реков јас ако тие знаат што прават ја си ја сечам главата.Вакви кретени мајка еднаш раѓа само.......Бивас и Батхед до сега 5 пати ќе го завршеа теренот.
 
Ф

Флеш

Гостин
Јас ова го разбрав преку фејсбук на Лико-Фанс,еден прашуваше што се случува со теренот,до каде е моменталната состојба,неколку мина во коментар рекоа дека имале многу големи проблеми со дренажата, како што разбрав,не направиле како што треба,па сега поради тоа можеби официјалното пуштање ќе се одложи за најмалку 1 месец ...Ако е ТУКА Скопјанос нека даде одговор ?! :tapp:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
Момци да знаете дека прославата е најавена за 23.05.2012 во среда + во Ѓорче. 24ти е неработен ден така да би требало да има народ. Згора на се после тоа ќе се иде на школка во парк и ќе има журка до 6 сабајле, а после полноќ ќе има диџеи. Сега за сега сигурно присуство најавено имаат Аго и Веп Дружината. :)
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Момци да знаете дека прославата е најавена за 23.05.2012 во среда + во Ѓорче. 24ти е неработен ден така да би требало да има народ. Згора на се после тоа ќе се иде на школка во парк и ќе има журка до 6 сабајле, а после полноќ ќе има диџеи. Сега за сега сигурно присуство најавено имаат Аго и Веп Дружината. :)
Ова се наши момци ,може да се проба плус да се викнат и Суперхикс знам дека стојат доста добро со наши членови и баш лани со Скопје кога игравме излеа беше они имаа свирка у парк нешо и кога не видеоа баш почнаа да се распрашуваат за резултат ,а да и ја би да направиме кортое од фонтана до Ѓорче :D
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.036
Поени од реакции
2.675
После испадот на Пеце на „марш за мирот“ нема што да доаѓа да свири кај нас.
Ова е мое мислење а и на многу други со кои сум зборел на оваа тема
--- надополнето: 11 мај 2012 во 19:54 ---
Навивачката група „Комити“ ве известува дека официјално нема да учестувува во утрешниот протест пред владата.
Сите членови кои индивидуално планираат да учестуваат во протестите ДА НЕ НОСАТ ОБЕЈЕЖЈА ОД ГРУПАТА.За непочитување на одлуката ке следат санкции.
Со почит,
Комити Скопје
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
После испадот на Пеце на „марш за мирот“ нема што да доаѓа да свири кај нас.
Ова е мое мислење а и на многу други со кои сум зборел на оваа тема
--- надополнето: 11 мај 2012 во 19:54 ---
Навивачката група „Комити“ ве известува дека официјално нема да учестувува во утрешниот протест пред владата.
Сите членови кои индивидуално планираат да учестуваат во протестите ДА НЕ НОСАТ ОБЕЈЕЖЈА ОД ГРУПАТА.За непочитување на одлуката ке следат санкции.
Со почит,
Комити Скопје
Заборавив јас за ова бе, инаку сеа ми текна уште еден предлог кај браќата Тетовчани имаа они група мислам дека може и на тие да им се понуди
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
222
Поени од реакции
224
Член од
15 јануари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
497
Ренова-Металург 1:0 - 84 минута
утре ако тепаме наша е титулата :D
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
222
Поени од реакции
224
Ренова-Металург 1:0 - 84 минута
утре ако тепаме наша е титулата :D
Утре во Ѕинголенд инвазија! Што повеќе да се собереме.. Јас сум од Кумново и ќе ви се придружам во славењето Вардар ми е во срцето!
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Утре во Ѕинголенд инвазија! Што повеќе да се собереме.. Јас сум од Кумново и ќе ви се придружам во славењето Вардар ми е во срцето!
Немаме со што да идеме денес беше едно другарче да прашува за комбе и тие му рекле дека све се зафатени за утре а коли немаме се надевам ќе се снајдеме утгре до ај два саат за да може да одтиеме за кратово
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
222
Поени од реакции
224
Немаме со што да идеме денес беше едно другарче да прашува за комбе и тие му рекле дека све се зафатени за утре а коли немаме се надевам ќе се снајдеме утгре до ај два саат за да може да одтиеме за кратово
Пријателе требало порано да се организира се тоаа.. Али како и да па ќе се снајдеме 7м ТИТУЛА.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Пријателе требало порано да се организира се тоаа.. Али како и да па ќе се снајдеме 7м ТИТУЛА.
Јбг не може сеа 5 души да органзираме комбе за 18 души мораше прво да се соберме да видиме дали ќе можеме да го напуниме комбето па тогаш дури да се распрашуваме
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Пријателе требало порано да се организира се тоаа.. Али како и да па ќе се снајдеме 7м ТИТУЛА.
6-та е друже :D

Славјето може да почне а? :icon_mrgr:

До крај ни е доволна само една победа за да ја кренеме титулата. Една победа во преостанатите 4 меча :D

Шампионе, шампионе але але але алеееееееее ВАРДАРЕ!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom