gerard
Поени од реакции
1.115

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Благодарам за добрите зборови во форумот за k1-fight-club-ultimate-fight-Бокс-Кик-Бокс,иако после 12 години го видов, поздрав од Чак
  G
  Пријателе бе! Дали ти тоа смени тим? :)
  gerard
  gerard
  да сменам тим? не бе чоек, јас од мои 6 години сум ги препознал правите вредности во фудбалот, па сум ги одбрал вистинските клубови :)
  лесно е да провериш дали сум сменил тим, ако уште ги има првите теми уште од почетокот на форумов. барселона, ливерул и лацио. секако тука е првата љубов вардар.
  G
  Gray Foxx
  воа правите вредности у фудбалот мн ми маа у очи. :)
  колега на кајгана, прочитав еден пост твој во врска со дебар и некој пожар бла бла бла....јас сум од таму па ако сакаш да ми објасниш малце повеке од ова на мсн или скајп ?! ако можеш т.е ако сакаш пиши ми пп да ти пратам е-маил или пак прати ти :S
  G
  Како е пријателе? Вие астон вила опасни. :)
  кажи де.ке молча,.пиши ми во ПП да не прочита некој на профил.:se_ molam
  Жерар, коа ојде за Лондон коа стана познавач.
  ц ц ц
  Малку ти е утната калкулацијата. Само јас знам 5 вистински фанови кои беа на концертот на Продиџи (не вклучувајќи ме мене).

  Енивејз, се надевам дека ќе идам во Нови Сад да ги гледам на EXIT. Е тоа ќе биде кланица и ладилник. Пред 100 иљади фанови :)
  ОСОЈ , ајде уште едно клипче ќе ставам сега. не сум бил папрадиште никогаш
  stavame voda u taa od 3 l. ja preturame u 5-te litra pak staveme voda u 3-te litra isturame da ja dopolnime 5-te litra znaci u 3-te litra ni ostanuva uste 1l.
  ja isturame na zemja vodata od 5=te litra i go dodavame litroto so ni e u 3-te litra i pak stavame voda u 3-te litra i ja isturame u 5-te litra i whala :))
  1. covek sofer nose covekojadec, covek sofer se vrakja - 3:3 - 1:1, 4:3 - 1:0
  2. covekojadec sofer zima covekojadec go nose i covekojadec sofer se frakja - 4:1 - 0:3, 4:2 - 0:2
  3. covek sofer zima covek go nose, na vrakjanje zima covekojadec i go vrakja - 2:2 - 2:2, 3:3 - 1:1
  do tuka mora da bide vaka
  e za natam nemas nikakva logika na resavanje proba gi site mozni kombinacii , sigurno imash neshto sho ne si potenciral mozebi deka soferite nesto ova ona.. ama nema nikakva logika na resavanje za natam aj bash pisi mi kako se reshava da te vidam :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom