Фан Клуб: Вардар

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од gerard, 4 септември 2005.

 1. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  15.467
  Допаѓања:
  11.266
  Шампионеееееееееее
   
  На Saber Rider му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  ШАМПИОНЕ ШАМПИОНЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ВАРДАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
  ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
  ГОТОВООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО:vozbud::vozbud::vozbud:

  Околу 200 фанови на вардар влегле во теренот да ја прослават титулата :D
   
  На Pelinkovac, Мартин * и beneamata им се допаѓа ова.
 3. WESLEY 10

  WESLEY 10 В А Р Д А Р Е Ц !!!

  Член од:
  6 јануари 2010
  Мислења:
  1.925
  Допаѓања:
  332
  Готовоооооооооооооооооооооо ТИТУЛААААААААААААААААА ЛАЛАЛАЛАЛАЛАЛАЛАЛА ТИТУЛАААААААААААААААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!!!!! АЈДЕ НЕКА НИ Е ЧЕСТИТО МОМЦИИИ ИДЕМЕ ДА СЛАВИМЕ ВЕЧЕРВА НЕКА ГОРИ СКОПЈЕ !!!!! :vozbud:
   
  На beneamata и Saber Rider им се допаѓа ова.
 4. Prof.Dr.Beckett

  Prof.Dr.Beckett

  Член од:
  5 јануари 2009
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  80
  WE ARE THE CHAMPIONS
   
 5. Незапирливи 1903/87

  Незапирливи 1903/87 Изгорен за Вардар

  Член од:
  20 јули 2011
  Мислења:
  3.269
  Допаѓања:
  8.689
  СЕ ЗНАЕШЕ БЕ ВЕ МЕСТАТ :icon_lol: ТИТУЛААААААААААААА.......ВАРДАРЕ ТИ СИ ЖИВОТ МОООООООООООООООЈ
   
  На Pelinkovac му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.777
  Допаѓања:
  4.521
  СО ГОДИНИ ГО ЧЕКАВМЕ МОМЕНТОТ !!!!!!
  ШАМПИОНЕЕЕЕЕЕЕЕ ШАМПИОНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
  Од кога го пратам Вардар веќе 4-5 години уназад се беше мачење(освен во на Трифун времето првите месеци),гледавме да избориме опстанок,ма каков опстанок не знаевме дали ќе постои клубот сеуште.Али дојде и тој момент,од клуб што испаѓаше ВАРДАР ПАК Е ШАМПИОН !!!!!!
  Сеа од што сум возбуден не можам да учам у курац,а утре полагам задњи колоквиум........али што го ебам битно титула иаме :D
   
  На Pelinkovac му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
 8. Prof.Dr.Beckett

  Prof.Dr.Beckett

  Член од:
  5 јануари 2009
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  80
   
  На Saber Rider му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Geordie Boy

  Geordie Boy

  Член од:
  24 декември 2008
  Мислења:
  1.375
  Допаѓања:
  1.566
  Дај некој што е добро запознаен да каже дали ќе има славје вечер прд стадион, во колку, каде?
   
 10. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Викаат во 8 во парк, ќе пробам да се слупшнам со некои од тие што отидоа во Кратово па ќе пишам :D
   
 11. WESLEY 10

  WESLEY 10 В А Р Д А Р Е Ц !!!

  Член од:
  6 јануари 2010
  Мислења:
  1.925
  Допаѓања:
  332
  Застанале во Кратово,слават со играчите ке иделе во колона со нив.За вечер не се знае се чекаат да стигнат во Скопје па ке видиме што како,али сигурно ке се лумпува вечер. :D
   
 12. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Ќе тргнам накај 8 и нешто да бидам во парк :D

  АЈМО НА СЛАВЕЊЕ!
  --- надополнето: 13 мај 2012 во 19:12 ---
  Аеее изгледа на патарина само ќе се слави, али секако ќе одам накај парк... :D
   
 13. Skopje Rossonera

  Skopje Rossonera

  Член од:
  11 мај 2008
  Мислења:
  2.496
  Допаѓања:
  2.744
  Нема најави за пречек пред стадион. Ќе има збирање на патарината кај Петровец.
   
 14. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Јебига ќе славиме после последниот меч :)

  Па да имавме превоз ќе бевме во Кратово да го ебам, која е логиката да неможеме да отидеме до Кратово а да отидеме до патарина Петровец :D
  Поентата беше пред стадион да дојдат...
   
 15. WESLEY 10

  WESLEY 10 В А Р Д А Р Е Ц !!!

  Член од:
  6 јануари 2010
  Мислења:
  1.925
  Допаѓања:
  332
  Дечки Loyal Fans пишале во 8 пред стадион ке има пречек,незнам што ке се прави али излеа ке има и пред стадион.
   

Сподели преку: