Фан Клуб: Беласица

  • Креатор на темата Soprano
  • Време на започнување

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Има ли некој список кои играче се со Беласица у Италија?
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
сега у 15.00 играат, ке видам ако има нешто
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
viareggiocup.it имате детално се. Пораз на Беласица 0-1.
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Ај барем се прошетаа децата до Италија :toe:
Со таа филозофија нема да стигнеме до никаде. Не ги обвинувам децата од Беласица, сите знаеме кои се условите. Ама со такво размислување како твоето...
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Ај барем се прошетаа децата до Италија :toe:
и до Крушево можеа да се прошетат:tapp:
Не отидоа таму на шетање,туку да се покажат себе(што умеат)да го репрезентираат македоскиот фудбал(каков таков)...да научат нешто ново од своите врсници,кои тренираат во многу подобро организирани,финансиски клубови,кое што ќе им служи за понатамошната кариера...ако и тие гледаат исто како и ти,тогаш нека се шетаат па да видиме до каде ќе стигнат:toe:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Пораз и од Чезена... 0-1...
Заклучок:
Солидна одбрана, напад тапа, три меча не постигнаа гол...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Лани нели беа блиску до пласман во втора рунда? Мислам дека имаа по една победа, нерешен и пораз. Или тоа беше пред две години :raz:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Лани нели беа блиску до пласман во втора рунда? Мислам дека имаа по една победа, нерешен и пораз. Или тоа беше пред две години :raz:
Polani bese toa,spored mene mozebi i najjakata generacija na Belasica,podobra od onaa na vremeto sostaveni og Pandev,Stojkov,Popov...itn....poslednata godina od vladeenjeto na bate Vane bese tva,Belasica se plasira vo vtoriot krug,ja pobedi Dzenova 2-0 vo resavackiot duel ali bate Vane ja vrati ekipata,mesto tie otide Dzenova i tie stignaa do finaleto..
 
Член од
3 август 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Polani bese toa,spored mene mozebi i najjakata generacija na Belasica,podobra od onaa na vremeto sostaveni og Pandev,Stojkov,Popov...itn....poslednata godina od vladeenjeto na bate Vane bese tva,Belasica se plasira vo vtoriot krug,ja pobedi Dzenova 2-0 vo resavackiot duel ali bate Vane ja vrati ekipata,mesto tie otide Dzenova i tie stignaa do finaleto..

Tocno taka. Imase interes za Dusan Savic od strana na Fiorentina kak so se spekulirase.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom