skrill1
Поени од реакции
106

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абе ти пратив покана за да бидеш експерт за оружје во организиран криминал, во мафиа.мк прифати.
  аман бе как шо ги врашаш сите злосторства обележувааш коо сакаш одаш на златнио пиштол и ондак ти излева порака дали си га извриш или си ојдел у затвор или бегаш брзо па си избегал од цајканто
  тфа те у големи злосторства нормално как шо ги вршаш сите злосторство само треба 10 пати да га хакнаш
  S
  Незнам за тоа дали можеш да се спасиш некако, а за злосторство 5000 е минимум.
  S
  Можеш и со 100 000. Стаи ме и мене у злосторството.
  S
  Женско сум, се шалев. Ако ја немаш напраено таа мисија ти организирај криминал.
  S
  Неможеш, после друг коа ќе праиме.
  заеби го организиранио криминал нема аиР од него освен мисијата да га завршаш
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom