Шота Буби
Поени од реакции
1.780

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Види некад и тие праат глупи грешки во повеќе наврати, ама сеа ако даваат две јаки утакмици ќе се поделат гледачите и нема да имаат толкава гледаност...паметни потези праат, барем за нив, а сеа некои фанови губат со тоа што ја пренесуваат хапоел-лион на пример, нема или ретки се тие што навиваат за лион, а најмалце за хапоел...за да оди пренос.
  Пикасо зборува за еден член на Кајгана, Албанец, кој го анатемисале таму, на тој форум, поради некомпактибилни ставови со нив.
  Според постовите тука, на овој форум, тој беше ок дечко, вака на прв поглед. Истиот ник му бил и тука и таму.
  Фала ти што ме извести,јас не ни знаев порано кај е роден,и грешно ме наведе постот да мислам дека е од Битола :)

  Ќе треба да го контактираш Misirkov,он е модератор и може да ја исправи грешката
  Незнењето е твое пошто не знаеш став да браниш, а само прашуваш баналности и спориш. Исто и поразот со којшто не можеш да се помириш е твој. Ај не ме замарај појше со прашања не мислам да ти одговарам на глупости.
  Не туку сакам да го кажам она што го кажав, дека не знаеш колку години имам, (а ако те интересираше можеше да прашаш) и дека не треба да правиш дискриминација на основа возраст.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom