RIZTETO
Поени од реакции
71

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Војнички, во понеделник правиме Струмичка кајгана собиранка.
  Дали си заинтересиран ?
  Чил брату. За твоја жалост јас одлучувам што да стои што не.
  Мислев на емисијата.
  Дека таму се збори за се ама најмалце за фудбал од луѓе кои се разбираат од фудбал. :smir:
  S
  Не ми е такво името:pos: :pos: не се викам така ама ке ти објаснам зошто сум така потпишана.Инаку се викам Сања:helou:
  S
  Eте ти пратив порака:back: и се нервираш ли од сношти...и прати ми покана ке те прифатам:back:
  S
  Може за Челзи бе како не :wink:
  M
  RIzteto бе вистина Пандев им купил 9 голф 4-ки на другарите? :vozbud:
  Па Рекалкати (коментаторот на Интер) му го даде тој прекар,по филмон Кунг фу Панда ако го знаеш :)
  Сега ќе ги гледам на А1 па ке ги исконтактирам ..ќе има истрага на местото на намештаљката :/
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom