Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 јуни 2010
Мислења
9
Поени од реакции
1
Ајде да се организираме за во Белград да одиме групно:vozbud:
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Момци имаме неверојатна шанса да ги гледаме нашите!!! Дајте да се организираме уште сега, и еден волонтер кој сака од фан клубот да се распраша по агенциите да видиме за цени! Воа е сериозна работа и ќе има доста заинтересирани, па така да би било прекрасно да отидиме сите заедно, да се видиме и лично :smir: Ве повикуам сите заинтересирани да направиме еден убав муабет на форумот и да видиме заинтересирани колку и за понуди да се распрашаме.

--- надополнето ---

Можните дати ги има тука http://www.arsenal.com/fixtures/fixtures-reports
 

Red Stefan

Младији Водњик :D
Член од
25 јули 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Бидејќи не ја знаеме датата може да прашаме колку чини повратна до Белград(е)
 

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130
ja sum za site da gleame samo kazete koga se organizirame i ideme Morame vo zivo da gi gleame MORA!!!!!!
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
803
Поени од реакции
32
"victory comes from harmony"
И јас сум заинтересиран за да одиме организирано заедно сите од форумов!

--- надополнето ---

victory comes from harmony

ајде сите заедно во Белград
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.395
Поени од реакции
2.432
Групата е супер
Дуду назад на Емирати,а ние идеме на ЈНА :vozbud::vozbud:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Бидејќи не ја знаеме датата може да прашаме колку чини повратна до Белград(е)
Повратна со автобус е околу 1200 до 1500 денари. Толку беше последно. Е сега ако се организираме може да е и поевтино, али ако одиме така ќе треба да најдеме човек за да ни земе карти од тамо. Имам куќен пријател кој има туристичка агенција и има преку него организирано повеќе пати за партизан и звезда. Деновиве ќе одам до кај него да прашам дали може да ни организира нешто о колку би изнесувала цената. Од 2000 до 3000 не би требало да е повеќе со се влез.



П.С. Само да не се падне на 14/15 зошто на одмор сум
 

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130
Повратна со автобус е околу 1200 до 1500 денари. Толку беше последно. Е сега ако се организираме може да е и поевтино, али ако одиме така ќе треба да најдеме човек за да ни земе карти од тамо. Имам куќен пријател кој има туристичка агенција и има преку него организирано повеќе пати за партизан и звезда. Деновиве ќе одам до кај него да прашам дали може да ни организира нешто о колку би изнесувала цената. Од 2000 до 3000 не би требало да е повеќе со се влез.



П.С. Само да не се падне на 14/15 зошто на одмор сум
ako go sredis toa ke bide top
 

Red Stefan

Младији Водњик :D
Член од
25 јули 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Повратна со автобус е околу 1200 до 1500 денари. Толку беше последно. Е сега ако се организираме може да е и поевтино, али ако одиме така ќе треба да најдеме човек за да ни земе карти од тамо. Имам куќен пријател кој има туристичка агенција и има преку него организирано повеќе пати за партизан и звезда. Деновиве ќе одам до кај него да прашам дали може да ни организира нешто о колку би изнесувала цената. Од 2000 до 3000 не би требало да е повеќе со се влез.

П.С. Само да не се падне на 14/15 зошто на одмор сум
3000 па и не е мн скапо за Арсенал да го видам првпат во живо се надевам дека ќе бидам во можност да го гледам.
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Mene me smetajte za sigurnooo :))))
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Добро де,не рипајте.:))
За карти малце тешко ќе биде да се стигне.Ако сте член на AMSC,кои најверојатно ќе се организират и ќе земаат карти од клубот за гостинскиот дел,најдобро ќе биде со нив да одите.:))Втора опција,да организира некоја туристичка агенција,преку неа.:))
Јас нема да сум во можност да дојдам во Белград,така да сите кои ќе сте таму,да навивате и за мене.:))

Инаку,ептен ми е мило што Дуду ќе се врати на Емирати и ќе можеме како што треба да се испратиме со него.Верувам дека ќе биде феноменална атмосферата кога ќе се појави на теренот.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.307
Поени од реакции
12.678
Од Велес има ли некој,или ке најдам јас 2-3 деца ептен да не бидам сам(секако дека нема да бидам сам еден куп Ганери има тука)
И уште нешто таму у белград се болни по партизан,ако наавиваме можно е по една клоца да лапнеме :pos2:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Значи со Пратизан во Белград играме на 28 септември. Првата е дома со Брага.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom