Cannon
Последна активност:
21 јануари 2019 во 17:07
Член од:
22 март 2009
Мислења:
4.603
Допаѓања:
5.267
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

Cannon

Doctor, Машко

It's not about the players, it's about the TEAM. 17 јуни 2014

Последна активност:
[On Tapatalk]Engaged in conversation, 21 јануари 2019 во 17:07
  1. ManowaR
   ManowaR
   igralipandev.com
   одлична страна, од тоа што малку разгледав, браво и фала што ја сподели :) ќе си имам занимација овие денови.
   1. Cannon
    Cannon
    мило ми е што ти се допаѓа :)
    19 јули 2014
  2. Cannon
   Cannon
   It's not about the players, it's about the TEAM.
  3. Sungerot Bob
   Sungerot Bob
   Не ја најдов песната. Во таков случај да ја најдеш прати ми ја ПП :)
   1. Cannon
    Cannon
    ок
    8 јануари 2014
  4. Muranyi
   Muranyi
   Се надевам дека ќе се снајдеш ;)
   1. На Cannon му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Cannon
    Cannon
    Фала ти за исцрпниот одговор :)
    6 април 2013
  5. МЗТ СКОПЈЕ 1966
   МЗТ СКОПЈЕ 1966
   Друже видов во Др.Хаус темата имаш пишано па сакам да те прашам од каде ги симна сезоните ? јас барав секаде ама не најдов ако можеш помогни
   1. Cannon
    Cannon
    на замунда ги симнав, си проверил таму?
    30 октомври 2012
   2. МЗТ СКОПЈЕ 1966
    МЗТ СКОПЈЕ 1966
    најдов сеа :) извини на сметња :) јас цело време пишував Dr.House или само House тоа да ти било House MD :)
    31 октомври 2012
   3. Cannon
    Cannon
    нема проблем, затоа сме тука ;)
    31 октомври 2012
  6. Ilumious
   Ilumious
   Ne se karaj be, batali gi :)
   1. Cannon
    Cannon
    ok, ќе те послушам, ама некад ептен од такт те вадат кога ќе видиш како некои пишуваат во некоја тема само за да искоментираат нешто лошо за твојот тим и ништо друго :)
    8 октомври 2012
   2. Ilumious
    Ilumious
    Znam, ostaj, ama eden kiksna arsenal I posle ke ti se navrtat pak, ako sakas tegni se so niv ali dzabe si trosis energija, 10 godini ko da imaat , ne znaat da primat seir koga veke se mesaat u premierliga:) pozz
    8 октомври 2012
  7. Acid
   Acid
   Извини, кои лични навреди ги забележа во постот што го пријави?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Cannon
    Cannon
    Го видов постот сега, корегиран е изгледа.
    10 август 2012
   3. Cannon
    Cannon
    Нареден пат треба да ги сликам постовите изгледа :P
    10 август 2012
   4. Acid
    Acid
    Не бе, затоа и ме зачуди... Ама очигледно се свестил за грешката и сам си го едитирал постот :)
    10 август 2012
  8. Cannon
   Cannon
   "Simplicity is the ultimate form of sophistication."
  9. Cannon
   Cannon
   ај да напишам и овде , не паѓам на провокации, а уште помалку реплицирам на миланезе шпагети, позз
  10. Cannon
   Cannon
   ARSENAL TILL I DIE
  11. SecretAB
   SecretAB
   3-140-147 eve ti broj od ministerstvo za obrazovanie, javi se pa kazi sto ti rekle
  12. Ilumious
   Ilumious
   Не, на електро, ама моите се забари :)
  13. Ilumious
   Ilumious
   Со новиве закони од фондов, што направија контролен преглед и отстранување наслаги еднаш на 4 години, премија ќе е чистење ЗК на 6 месеца :icon_lol:
  14. Makedonec_7
   Makedonec_7
   Хххх то е од предохдната тема нешто... Наш мајтап на постарите форумџии... А за биографии биди трпелив... Ке има кај мене на блог...


   Поздрав
  15. Makedonec_7
   Makedonec_7
   Хххх то е од предохдната тема нешто... Наш мајтап на постарите форумџии... А за биографии биди трпелив... Ке има кај мене на блог...


   Поздрав
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  компјутери, музика, фудбал

  [​IMG]

  Потпис