RaZ-R
Последна активност:
19 април 2019 во 13:53
Член од:
8 ноември 2009
Мислења:
3.245
Допаѓања:
2.042
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

RaZ-R

Артилерец, Машко

Последна активност:
19 април 2019 во 13:53
  1. Azriel
   Azriel
   Другар како си задоволен од HTC HD2 ? :)
   1. RaZ-R
    RaZ-R
    super e telefonceto,ako ti nudat,odma zemaj
    19 декември 2011
   2. Azriel
    Azriel
    Па го гледам веќе подолго време и ми изгледа како топ телефон, а еве и добив и потврда за тоа! :)
    19 декември 2011
  2. Вори
   Вори
   Избриши ги постовите во темата,ќе ги бришам и јас,па да не испадне дека збориш сам со себе.
   1. RaZ-R
    RaZ-R
    а зш ќе ги избришеш?
    29 октомври 2011
   2. Вори
    Вори
    Зошто ќе се надоврзе уште некој,па уште некој,па уште некој.Ќе фатат да зборат за титули,историја и уште 4564 посрани глупости.Ту мач ми е некако..
    29 октомври 2011
  3. Kostic
   Kostic
   Како иде бате? Жал ми е за Венгерчо да тибам .. Жал ми падна со онаа фацана жална .. Иначе те следам од подолго време и ми се допаѓаат твоите постови.. ПС Не сум геј не ти се пуштам не се секирај хахахахха .. Поздрав. :)
  4. G@rfielD
   G@rfielD
   Каде го има, и колку пари кошта капакот пријателе? Фала унапред :)
  5. RaZ-R
   RaZ-R
   Пробај,јас ги пишав
  6. НеоН
   НеоН
   Се исплаќа Стандарт 1 и Шалке 2 ка да се игра на поголеми пари? 2.24 коеф прави тука некаде...
  7. RaZ-R
   RaZ-R
   ХАХАХА јбг тоа е
  8. ~DaRko
   ~DaRko
   И ја колку пати имам копирано од гламстик и пастирано на онаа тема и одма некој избрзува, мисли дека ја сум пишал :vozbud:
   па оди после докажи...... Ч) Ч)
  9. Логикс
   Логикс
   Па не,ама не се случува веќе толку често да пишувам по толку..:D,порано повеќе пишував..:)
  10. Инкогнито Original
   Инкогнито Original
   Криво ми е што после една освоена титула во мочана лига како што е БИБЛ си ги дигаат акциите да помислиш дека се Лејкерс, а не еден просечен тим кој за воља на вистината у Македонија е повеќе од добар, али само у Македонија. :)
  11. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   Така бе мали :pos:и после речи Сањето е лоша :pipi:
  12. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   Ке навивам за вас :vozbud:
  13. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   Благодариме,што правеш?:back:
  14. elena.
   elena.
   И ти исто, ама утре, денеска веќе сите ги изрепутирав, не можам повеќе :icon_mrgr
  15. elena.
   elena.
   Фала ти и тебе :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко