warmaster
Поени од реакции
2.827

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ЕЕЕ јас 29 ги начукав години немам повеќе проблем со школо. А би сакал да можам порано да легнам, али никако..
  Море од кога почна тоа школото,не можам до касно да седам.Еве сега за викендиве да. :)
  A
  Знам, те сфатив, постојат луѓе како што гледаш дека нив не ги интересира како игра нивниот тим моментално, и каде се наоѓа, и толку се искомплексирани што тоа пробуваат да го покријат со титули од минато и живеат на стара слава.
  те разбрав :)
  само мислев дека збореше баш за лензбри и нордвеит не општо дека е послаб сеа тимот...
  иначе да знам и јас дека овој тим е каде каде послаб од тој, единствени кои се истакнуваат се Анеке и Афобе другите се просечни...
  а види ја младинската табела и покрај оваков тим сме при врвот додека Челзи се при дното
  Ич не спијам бе, ич... Има група на фејсбук која вика, „од ко сум на распуст легнувам ноќе, станвам ноќе“... Е така и јас... Али на форум, е вака, некој ден како денес ко ке ом на факс, ко ке нема шо да прам или обавезно навечер во нормални деној.... Ал јбг, досадно е па мора да читам нешто...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom