Mad_Coko
Последна активност:
18 март 2019 во 22:26
Член од:
21 август 2010
Мислења:
5.700
Допаѓања:
9.487
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Велес

Сподели преку:

Mad_Coko

blow me!, Машко, од Велес

подобро е да бараш прошка одколку дозвола. 15 март 2015

Последна активност:
Прегледува тема Драга Кајгана (виртуелен дневник), 18 март 2019 во 22:26
  1. Peja989
   Peja989
   Да не те цитирам таму, знам дека јаде гомна цело време. Не дека го пратам на твитер ама знам што постирате во ПЛ и кај вас во фан клуб понекогаш :)))
   1. На Mad_Coko му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Moon Child
   Moon Child
   who are you?
   1. Mad_Coko
    Mad_Coko
    зошто?
    14 ноември 2015
   2. Moon Child
    Moon Child
    чисто информативно:D
    14 ноември 2015
   3. Mad_Coko
    Mad_Coko
    нема да го ставам личното име и презиме на форумов :)
    14 ноември 2015
  3. Peja989
   Peja989
   Не си го погодил лилјакот. Самите одат по нешто светливо во темница. Ако имаш лилјаци, фрли навечер паричка и ќе видиш како ќе се залетаат 2-3. Така се зафркававме со сааати кај другар во двор :Д
   1. На Mad_Coko му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Mad_Coko
    Mad_Coko
    ааа ми скрши филм сега :D
    30 мај 2015
   3. Peja989
    Peja989
    Не размислив за ова :Д хахахахаха
    30 мај 2015
  4. Mad_Coko
   Mad_Coko
   подобро е да бараш прошка одколку дозвола.
  5. Ilumious
   Ilumious
   брат ти е на форумов? :) одговори ми па после ќе го избришам постов :)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    ааа го апдејтираа пред недела дена, поопасен е сеа :D
    10 март 2015
   3. FilipMKD007
    FilipMKD007
    мислам дека крајно време е да го избришеш постот сега xD
    10 јануари 2019
    На Ilumious и Mad_Coko им се допаѓа ова.
   4. Mad_Coko
    Mad_Coko
    не мора, ми го краси профилот :D
    10 јануари 2019
    На FilipMKD007 и Ilumious им се допаѓа ова.
  6. ~2A
   ~2A
   Пошто си аниме (најверојатно и манга) фан ќе те заследам и јас. :)

   Доколку имаш некогаш некое прашање слободно прашај ме околу анимето, постојатно сум отворен за разговор. :)))
   1. На Mad_Coko му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. ~2A
    ~2A
    И јас ко тебе бев, со тоа мислење. Ама кога некое (феноменално/ремек) аниме не е завршено, а мангата веќе е во развој...... :D
    5 февруари 2014
   4. Mad_Coko
    Mad_Coko
    Моментално се размислувам да ја почнам мангата Берсерк,ама слабо стојам со време и плус дознав дека и мангата не е завршена,пауза праела пистелката.
    Ептен во недоумница ме остави анимето,две ноќи го сонував крајот :D
    5 февруари 2014
   5. ~2A
    ~2A
    Сонуваше дека си на тој фестивалот?! :D

    Иначе ако веќе ја почнуваш мангата е многу подобра од анимето, има многу побрутални сцени, но и содржински е појако.


    И истотака, почни го отпочеток затоа што, нормално, кратени се сцени во анимето. xD
    5 февруари 2014
  7. khz777
   khz777
   Да не играш Soulstorm ?
   1. Mad_Coko
    Mad_Coko
    играв пред 3/4 години,сега скоро ништо не играм :D
    9 септември 2013
  8. Mad_Coko
   Mad_Coko
   не знам треба да прашаш некој менаџер,јас играм во странство треба да ме купат во борец :D
  9. Мартин`
   Мартин`
   одприлика колку милиони ќе земе тимов за сезонава да не знаеш ?
  10. Пепи
   Пепи
   НЕМА ДА БИДЕ НАПРАВЕН БОРЕЦ !
   ЌЕ КАЖАМ НА АДМИНОТ ДЕКА ТИМОТ ГО ПРАВИЛ НЕКОЈ ШТО ИМА ПОВЕЌЕ ЈУЗЕРИ И ЌЕ БИДЕ БАНИРАНА ЦЕЛА МАКЕДОНСКА ЛИГА.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Велес

  Потпис

  Life has become more complex in the overwhelming sea of information.