OrrCee
Поени од реакции
23

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • многу се смеев на потписот хахахаах и уште не можам да прекинам хахааххаа
  Neznam do koga ke ima. Jas utre odam za crna gora preku sk pa uspat utre ke vidam ako ima ke zemam uste utre. Najverojatno bi trebalo da ima vo prodazba dodeka ima. Ili pak ako ima se do dva dena pred odenje. Ako ima i sabajleto pred trgnuvanje da pobaras ke ti dadat. Inaku ako imas nekoj vo sk neka ti zeme najdobro ke e taka. Hisar se naogja kaj drvo dekor, koga odis ot holidej in kon avtopuska posle parkingot od desna strana.
  Ke doagjas so Hisar? Znam deka e juzna ali ako toa e. Jas se javiv denes i mi rekoa deka ima karti i deka e 3100 znaci tocna e informacijata. Denovive da najdam nekoj od sk da mi zeme.
  То сакав минатиот пат да го кажам, секој има право на свое мислење но кај него проблемот е што мислењата ги кажува арогантно и со вреѓање. И јас и ти сме имале различни мислења но никогаш се немаме навредено и ок е да се има дебата но тоа неговото не е дебата.

  Поздрав и се надевам дека ќе се израдуваме веќе еднаш со Арсенал, се заборавивме со титуливе.
  Еве ти пример каде што Аршесавин вреѓа. Затоа после не се чуди зошто сите се против него. Најмногу поради таквото однесување
  Во второто полувреме имавте многу шанси да го решите натпреварот, но не го сторивте тоа и затоа стигна казната!!!
  Види не дека ги бранам но типот заслужува и поголем ремет затоа што знае да вреѓа не само играчи и форуџии. А ако се откаже од форумов право да ти кажем ме заболе таквоото. Сам си прави да имаат кон него таков однос. Зошто со тебе или мене немаат таков однос. Сепак самиот си е крив.

  Мислам дека правиме беспотребен моабет. Тоа е мое мислење.

  Поздрав
  Таквите реакции кон него не се последица на последниот пост туку поради многу други постови.
  Абе сам си прае да сме такви кон него (аршесавин). Се заебававмо со пцуењето на играчи тој почна да пише да сме ги пцуеле мајките. Поз
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom