Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Иако многу оддамна го нема да пише... јас гласам за Zeus да ја отвори новата тема...
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Не бе, па ти, онака прашав... Гледам дека оваа ти си ја отворил, па реков наредната би можел некој друг, нормално некој од „постарите“ форумџии... На пр. Вармастер, Зоки или Соне.....

Муабетот ми е да се менуваме и тука да го донесиме договорот со гласови, а не на ПП...


Поздрав

едит: Гласам за Вармастер
Да бидам реален јас и не сум многу добар со пишувањето. Едино може доколку сакате јас да ја отворам темата, а вовед друг да пише. Јбг повеќе ми оди математика. Али кој и да е подобро би било да е краток вовед со кратка историја и без она "оваа година" или наредната. Нека биде онака опуштено без песимизам и жалење за тоа што не сме освоиле титула.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Сите се сложуваме, да биде кратка историја, и краток историјат на Арсенал... Без песимизам и оптимизам и такви слични работи.... И да не трупаме постови за џабе, одлучете кој да отвора тема.... Без разлика кој и да е...


Поздрав.... Се читаме на новата
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
Другари и Другарки :pos2:
Сакате да се собереме викендов пак за фудбал?Пишете во групата Ганери.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.458
Поени од реакции
10.155
Ја предлагам Македонец_7 да ја отвори темата...
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Исто и јас сум за Македонец_7 ако веќе се гласа. :)
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Сите се сложуваме, да биде кратка историја, и краток историјат на Арсенал... Без песимизам и оптимизам и такви слични работи.... И да не трупаме постови за џабе, одлучете кој да отвора тема.... Без разлика кој и да е...


Поздрав.... Се читаме на новата
Дај спреми некој вовед имаш ти идеи пишуваш блогови и слично па прати му ја на LoGiX и видете дал ие добра иако не е тоа за мене многу битно. Го ставив LoGiX затоа што има отварано тема и можеби има спремено материјал.

А за ZeUz нека отвори али не го гледам на темава и незнам дали воопшто оди на кајгана за да прочита но ако е тука и чита нека пише дека е "жив"
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.185
Поени од реакции
14.457
Ме интересира, онака, чисто од љубопитност, какви услови треба да имаш за да отвориш тема ? Има некој посебен, или... ?

--- надополнето ---

Неколку наши легенди на официјалната и нивните планови... За оние кои слабо им оди англискиот...

Пирес во Астон Вила, и е можно да се сретни против бившиот клуб на 27 ноември... Сигурен сум дека на Емирати ќе биде пречекан со аплаузи...

И Овервамарс вика дека Арсенал го прави сеуште сентиментален
На 27 се игра таму не дома :) Иначе како што прочитав треба Пирес да биде играч-тренер во Вила и по пензионирање да продолжи како тренер, можеби замена кога Венгер ќе си оди во Арсенал? :)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Ајде аирлија нека ни е нова тема и да ја зачиниме со титули!
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
На 27 се игра таму не дома :) Иначе како што прочитав треба Пирес да биде играч-тренер во Вила и по пензионирање да продолжи како тренер, можеби замена кога Венгер ќе си оди во Арсенал? :)
Беркамп е печен за во Арсенал бе :)) има време за Роберт.
пс:за пола саат -.-,ја отварам новата тема,се работи моментално. :)
ппс:македонец 7 ми пиша јас да ја отворам.:toe:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Беркамп е печен за во Арсенал бе :)) има време за Роберт.
пс:за пола саат -.-,ја отварам новата тема,се работи моментално. :)
Има време и за двата и за сите други... Мајсторот, не се предава ! :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Можете сега да се префрлите на новата тема, оваа ќе оди во историјата :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom