Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ајде бе барем израмнете им на гадниве, дупла шанса ја иам...
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
DInamo kiev - Barcelona 2
Inter - Rubin 1
Sevilja - Rendzers 1
Shtudgart - Unirea 1
Olimpiakos - Arsenal X2 :mad:
Standard - Az Alkmar 2
Milvol - Staines town 1
Па бива ли се да ме зафркнува арсенал. Кога и да го ставам арсенал само тој ме ебе
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
DInamo kiev - Barcelona 2
Inter - Rubin 1
Sevilja - Rendzers 1
Shtudgart - Unirea 1
Olimpiakos - Arsenal X2 :mad:
Standard - Az Alkmar 2
Milvol - Staines town 1
Па бива ли се да ме зафркнува арсенал. Кога и да го ставам арсенал само тој ме ебе
Епа брат затоа јас одамна не го ставам Арсенал. И така сум малер па неќам да му го пренесам тоа на Арсенал :)
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Епа брат затоа јас одамна не го ставам Арсенал. И така сум малер па неќам да му го пренесам тоа на Арсенал :)
Ама секогаш викам не го ставам веке ама кога седнам и размислам и ми дојде нешто во глава и го ставам
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Ова го пишува за Валкот..Не ја догледав до крај затоа што ми се изгуби стримот па сакам да знам дали е вистина...suffered a foot injury in the closing minutes.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
116
Поени од реакции
6
DInamo kiev - Barcelona 2
Inter - Rubin 1
Sevilja - Rendzers 1
Shtudgart - Unirea 1
Olimpiakos - Arsenal X2 :mad:
Standard - Az Alkmar 2
Milvol - Staines town 1
Па бива ли се да ме зафркнува арсенал. Кога и да го ставам арсенал само тој ме ебе
Мој совет никат не ја играј. Ја не ја играм пошто тогаш дупло се нервирам.

П.С. и аз алкмар те има заебано
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Lelelelele !!!! Denesnicava ovie mladive topka neznaat da smirat a ne pa gol da dadat!!!! Vela e drndupka !!!! 4 poraz u nepoln mesec !!!! Brao decki !!! razbiram so mladi igraci igral ali toj na Olimpiakos sigurno ne mu gi stai u prv tim !!!! I arsenal izlaga za pobeda so bilo koj tim a ne da se dupi so mladinci !!!

SRAMOTA
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Таман си е бе. Први сме, шо крекате. Смешно е да плукаме некој дечки шо прв пут играат у ЛШ. Бартли, Том Крус:pos2:, Жилберт, Вилшер, Мерида....
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
DInamo kiev - Barcelona 2
Inter - Rubin 1
Sevilja - Rendzers 1
Shtudgart - Unirea 1
Olimpiakos - Arsenal X2 :mad:
Standard - Az Alkmar 2
Milvol - Staines town 1
Па бива ли се да ме зафркнува арсенал. Кога и да го ставам арсенал само тој ме ебе
И на Аз Алкмар паѓаш.
Таман си е бе. Први сме, шо крекате. Смешно е да плукаме некој дечки шо прв пут играат у ЛШ. Бартли, Том Крус:pos2:, Жилберт, Вилшер, Мерида....
Добро стварно жити мене со кој состав им игравте. Со некоја си трета или четврта постава колку шо видов :)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
И на Аз Алкмар паѓаш.


Добро стварно жити мене со кој состав им игравте. Со некоја си трета или четврта постава колку шо видов :)
Па со оглед на тоа колку играчи ни се повредени ќе му дојде со втор состав, иначе би можело да се каже дека има поголем дел и од трет состав.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Не очекував многу подобра игра од овој тим.... но сепак имавме игра и Вела неверојатно магично се успеа да промаши :pos2:
Не ми беше јасно ... но мора да тренира удар ... :toe:
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
20
Ова го пишува за Валкот..Не ја догледав до крај затоа што ми се изгуби стримот па сакам да знам дали е вистина...suffered a foot injury in the closing minutes.
Сеуште не ми е јасно зошто шутираше во копачката на гркот, потоа доби од оној магичниот спреј и на крај Венгер кажа дека бил ОК. :toe:

Севкупно задоволен сум од изданието на младиве, Ремзи дефинитивно е :zver:. Браво за Фабијански (доста е храбар, направи неколку добри еден на еден интервенции). Џилбет малку не беше на ниво, се бореше, сакаше да се докаже (најверојатно бидејќи Венгер го стави на трансфер листа, па сакаше да импресионира) но не беше тоа тоа. Вела упропасти еден куп шанси, дефинитивно не е во форма.

Значи на 18-ти може да ни се падне еден од овие: Баерн, ЦСКА Москва, Милан, Порто, Лион, Интер и Штудгарт.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom