Carter
Поени од реакции
3.772

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Избришав, нетов од близу ме заебава, отворам само последни страни колку да прочитам, не видов :)))))
  Carter
  Carter
  Хахаха океј е де, се шалев, не мораше да бришеш. :D
  Ilumious
  Ilumious
  ме нервираат таквите што не читаат, така да сама себе се поништив ко нервирачка особа :D :D :D :D :D :D
  Чекам само уште Свонси да заврши пред eнфилдовциве па смеењето ќе е комплетно :D
  Ilumious
  Ilumious
  Па ќе идам на све, не е нешто тежок семестаров, само некако архитектури мислам дека најмалце го знам. Kаневче како да си збори на носот кога објаснува, ама среќа тоа ни го извадија од колоквиумска, на седми е. Се паѓа и теорија и задачи на колоквиум одеднаш, така?
  Кај тебе како е? :)
  Carter
  Carter
  Претпоставувам дека ка професори ви се Соањ и Тото.Кај двајцата се паѓа теорија и задачи одеднаш, ама кај Соња тие две се неповрзани. Не знам дали ти била досега професорка по некој предмет али кај неа можеш да положиш задачи сега, а теорија дури и во јануари и обратно.Јас не идам на еден, овој сега на 24 што ми е. Ме мрзеше да фатам книга на време и решив да не го идам, ама другите ќе ги полагам.Ајде со среќа! :)
  Ilumious
  Ilumious
  E фала, исто и на тебе :):)) :)
  Kolku da znaes deka pred 2 dena mi e deaktiviran profilotna fb (ucam) ne e radi utakmicava :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Carter
  Дим4е
  Дим4е
  Eј и јас се чудам првата како не победивте :) Не заебавај она на Ночерино го немавте :))))
  Carter
  Carter
  Не реков дека сме требале да победиме. Вие требаше да победите, како и ние сега. ;) Само сакав да ти кажам дека и вашите беа "чудни" исто ко и нашите. ;)
  Дим4е
  Дим4е
  Ај отидов да учам xD
  Carter
  Carter
  Хаха, најдобриот играч во свет, yeah right. :))
  Ilumious
  Ilumious
  Од miror на твитер коа сакаат да го спомнат го пишуваат world's greatest haha
  Carter
  Carter
  Исто како они што се најдобри при пренесување на информации. .:))
  Иначе кој тоа во фан клубов го мрази Аршешавин? Такви муабети нешто слушнав...

  Хахаха кој не, Логикс ми дужи две пива и зокиарсенал уште 3 кока коли зошто го банирав еднаш на 3 дена за мир да имаат :D:D:D:D:D:D:D
  Carter
  Carter
  Абе знам, ама повеќе е поради тоа што не можат да го трпат ради глупостите што ги пишува и сите го исмеваат. Него намерно тоа го напишав, затоа што стварно слушнав како кажувал дека јас и сите други членови сме го мразеле ко он да е некој фактор. :D
  Чек избори се ближат, ќе ти стигне :pos: Дизајр знам дека е поскап ама па тоа ме мисли, кога веќе давам толку ќе дадам уште повеќе дека и плус чувам телефони, не ги менувам често, се приврзувам за нив и така :D
  Ќе земам еден од нив следнава недела ама уште се мислам дали Вајлдфајр или Дизајр :D:D:D:D:D:D
  Ќе ни ги прескокнат постовите, може мислат дека не ни постојат такви работи :pos:
  Кружат за Видиќ шпекулации демек 3 недели, ама Ферги вчера кажа дека само примил удар против Арсенал мечот и би требало да е спремен за денес, ама не играше и затоа мислам дека ради да не се влоши нешто не го играше. Фердинанд тренира у теретана, за него стварно не знам кога ќе е спремен, само знам дека после колово играат репрезентации па ќе здивнат сите малце и наши и ваши :)
  Ееее јас и ја заборавив збирката :) Уживај Фросе, кога можеш тогаш не е проблем ;)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom