gooner4life
Последна активност:
2 декември 2018
Член од:
11 јули 2008
Мислења:
7.035
Допаѓања:
1.566
Поени од трофеи:
205
Showcase Items:
1
Пол:
Машко

Сподели преку:

gooner4life

Arsenal-Maniak, Машко

"I do boom-bap don't do cool rap" 5 јуни 2012

Последна активност:
2 декември 2018
  1. marija_jbt
   marija_jbt
   imas sostav za - dilemata megu semejnaca cest i ljubovta prestavena vo deloto sid - ili nesto slicno ? fala :)
  2. Vipersore
   Vipersore
   Друже, имаш состав за Македоноското минато и стремежот за слобода на македонскиот народ опишан во Сердарод од Глигор Прличев или нешто слично те молам стави ми линк во коментар. те молам ми треба итно.позз :)
  3. Francesco Totti
   Francesco Totti
   Друже пиши ми за фудбал утре обавезно дали ти одговара времето и местото што ти ги пишав во ПП :D
  4. викацот
   викацот
   Дечко дај те молам врти ми,не ме заборавај :P
   1. gooner4life
    gooner4life
    Брат дај ми број, оти овој што ти го имам... те барав 100 пати прошлиот месец, 1 не пројде успешно. :D
    24 декември 2012
  5. gooner4life
   gooner4life
   "I do boom-bap don't do cool rap"
  6. BloodyTampon
   BloodyTampon
   Здраво Иљо.
   1. На gooner4life му/ѝ се допаѓа ова.
   2. gooner4life
    gooner4life
    Дјуд? Досада? xD
    28 мај 2012
   3. BloodyTampon
    BloodyTampon
    Über досада. Ми фалеше Кајгана па видов си коментирал на некоја тема, и решив да ти пишам.
    29 мај 2012
  7. викацот
   викацот
   Кога јас и ти правиме пијанка,тоа е нешто невидено..планот за водно не го заборавај и лулето !!!!!!!!!!!!!!
   1. На gooner4life му/ѝ се допаѓа ова.
  8. викацот
   викацот
   Фудбалер,да не ме заборави ти мене ???
   1. gooner4life
    gooner4life
    Кај те снемува бе брат?
    1 март 2012
   2. викацот
    викацот
    тука сум тебе те снемува...дај ми по пп број да ти вртам деновиве да се видиме
    1 март 2012
  9. Xak
   Xak
   Еден човек е причина за тоа што го наброја, почнува со „М“ завршува „Ињо“, пред тоа Ел Класико си беше на ниво :)
   1. gooner4life
    gooner4life
    Да ти кажам право ич не го сакам тој човек. :)
    15 февруари 2012
   2. Xak
    Xak
    Па освен фанови на реал, интер, челзи и евентуално ако постојат на Порто не верувам дека некој го сака. А за првите 3 тима и немам некое добро мислење :D Им одговара тренерот скапаница за скапаници :D
    15 февруари 2012
  10. Dolce ♥♥♥♥
   Dolce ♥♥♥♥
   Денес победуваме..
  11. Ilumious
   Ilumious
   Немаше и нешто посебно да се види ако ме сфаќаш :pos:
  12. Хакет Мен
   Хакет Мен
   Фала на инфото брат, се надевам дека ќе го има во Струмица или пак ако не, може да се снајдам некако да го земам од Скопје :)
  13. Iskra
   Iskra
   Од фб :pos2: На еден другар брат му заедно учел со него у средно...
  14. Valuev
   Valuev
   Нема ништо чудно тука хехехех :) А ти кај си бе те снема ни на мсн не те глеам одамна :)
  15. Makedonec_7
   Makedonec_7
   А да му го ставам јас на ќерка му негова, одма, од прва, а? Ќе остам и за тебе, нешто... :)))   Поздрав
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  www.myspace.com/nfm.nrd
  http://www.youtube.com/nrdcrew
  Занимавање со македонската хип хоп култура , со фудбалот и некако заглавен во средното образование :)

  Потпис

  http://www.myspace.com/nfm.nrd
  http://www.youtube.com/user/NrdCrew
  Повели, музика од Nrd Crew-то. :pipi:

  In Arsen(e)al we trust!:smir:
  Дефиниција за комерцијала : Јас сум сонце,а ти сијалица.Јас кога сакам изгревам и заоѓам,а ти се палиш и гасиш кога сакаат другите - Аго:cuc: