gooner4life
Поени од реакции
1.567

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Друже, имаш состав за Македоноското минато и стремежот за слобода на македонскиот народ опишан во Сердарод од Глигор Прличев или нешто слично те молам стави ми линк во коментар. те молам ми треба итно.позз :)
  Друже пиши ми за фудбал утре обавезно дали ти одговара времето и местото што ти ги пишав во ПП :D
  Дечко дај те молам врти ми,не ме заборавај :P
  gooner4life
  gooner4life
  Брат дај ми број, оти овој што ти го имам... те барав 100 пати прошлиот месец, 1 не пројде успешно. :D
  Кога јас и ти правиме пијанка,тоа е нешто невидено..планот за водно не го заборавај и лулето !!!!!!!!!!!!!!
  Фудбалер,да не ме заборави ти мене ???
  gooner4life
  gooner4life
  Кај те снемува бе брат?
  В
  викацот
  тука сум тебе те снемува...дај ми по пп број да ти вртам деновиве да се видиме
  Еден човек е причина за тоа што го наброја, почнува со „М“ завршува „Ињо“, пред тоа Ел Класико си беше на ниво :)
  gooner4life
  gooner4life
  Да ти кажам право ич не го сакам тој човек. :)
  X
  Xak
  Па освен фанови на реал, интер, челзи и евентуално ако постојат на Порто не верувам дека некој го сака. А за првите 3 тима и немам некое добро мислење :D Им одговара тренерот скапаница за скапаници :D
  Фала на инфото брат, се надевам дека ќе го има во Струмица или пак ако не, може да се снајдам некако да го земам од Скопје :)
  Нема ништо чудно тука хехехех :) А ти кај си бе те снема ни на мсн не те глеам одамна :)
  А да му го ставам јас на ќерка му негова, одма, од прва, а? Ќе остам и за тебе, нешто... :)))  Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom