bRutal savaGe
Поени од реакции
88

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Баже проблемот е што ова го немам fifarna\lua\settings.lua ,, кога отварам дата го нема фифаарна фолдерот.
  Чек чек,, кај мене нема ништо за одзипување. Од замунда ја симнат фифата?
  значи не е кузнае каква фора, слична на онаа 32-23,последна 4ка на табла, претпоследен орфан-контра и репетиција.
  go imas pisano na forum ova.. taa so 32-23 ja znam ama daj objasnimi ova so 4kata i orfanot so repeticijata so se forite malce podetalno objasnimi te molam..
  Прифати понудата од Вардар ти си легенда на Македонците на таа игра и мора да си во најдобрите тимови па макар ни на една утакмица да не си онлајн
  Ф
  дај мсн да те прашам за покер :)
  П
  Ако не си го средил тоа со цитатите уште, полно ти е сандачето. Испразни го, и ќе стигаат како што треба. :)
  Gledam si napisal za move i natal ke te fati 250, nema ne se sekiraj move ke bide 70 a sto gledav na bonus round na GT eden vikase deka microsoft nema sansi da napravi pogole cena od toa sto znaci deka ke bide pod 70, osven ako sakas za move da go zemes i dodatniot kontoler a so se toa ke bide mislam nakaj 130 evra (+playstation eye)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom