арсеналмартин24

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мора да се разбие монотонија малце, нема тука никакви секири, само малце да се смират дечките, пошто ако го изедеме и од Челзи веруам дека ќе се потепаат овде на форум. : D : D

  Поз4е
  Колку станале патетични навивачиве на ББилан, тоа немогуче нешто.

  Дали дека се они дрва, па неможат да се помират со тоа...или пак уште ги мачи дебаклот среде „Сан Сиро“? Едно е...

  Па од што се толку напатени душички, почнаа да веруваат дека и Фабрегас ќе потпише за нив . :pos2:
  ХАха врв си дечко јас да се помирам или ти што имаш кошмари коцга ќе помислиш на зборот титула?

  И btw може да те викам Силвестре?:pipi:
  е ко што кажа у последниов пост само уште , Ебуе да остане шо викаш?
  поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom