Топшоп производи - задоволни или не?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Еве го Kleen Kut :)
Ама моделиве којзнае колку прецизно се избричени со Gillete пред снимање.
A овој само се поминува со машинката на веќе избричено... :icon_lol:

Кога ќе видам вакво машинче да го избричи Серпико, тогаш ќе го земам :)

TopShop презент Kleen Kut кој го купив за Неверојатни 1600 денари без ПТТ..... не знам што шејтан ме натера да си ги потрошам парите за такво машинче за бричење. Кога го донесоа добро беше само брат ми да не купеше од кинескана продавница исто такво за 300 денари....Трагедијата е што неговото издржа 1 година а моето цркна после 2 месеци.......:kesa:
Од која кинеска? :)
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ние имаме една тава од топшоп. Траеше 2 месеци. Сега е некаде у Велес у депонијата:salut:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Топ-шоп и слични купувања преку телевизија е машинерија за ловење на наивни и продажба на шкартовина по екстремни цени, само пуста Америка, и ние да не останеме покуси.
За да немате проблем со таквите купени работи.......откако ќе ви стигнат дома, не ги отпакувајте, тоа дирекно во контејнер....
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
TopShop ROX! Иам Аб Кинг Про... Клеен Кут.... Контур ... пауер џусер! све е закон..презадоволен... само со клеен кутот ми откажа еднаш ама си го менав имав гаранција xD
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Ја уствари им` ги сакав рекламите. Фаворит ми беше онаа со шаторот за на плажа. Као, кој к ти е пешкир кога лежиш на песок, евентуално камења, а чадорот, мамата негова, мораш константно да го поместуваш, ем го дува ветер, ем се крши на пола. Редовно. Овака имаш нешто као пластична пештера на која и` се отвора кровот и можеш да шпиунираш околина додека се (с)облекуваш, ем кога не си на одмор децата може да рипаат у тоа у двор, и оно нема да се скине. Плус не пропушта вода.

Следна етапа им` беа нешто подолгите реклами, со барби - изглед водителка, која е толку смотана што со години не може да се ослободи од влакната од мачката, флеките од алиштата, прашината на тешко достапните места енд соу он, а се` и станува, о, толку јасно кога батката ќе и` покаже како уствари се чисти, готви, усисава, заштедува простор, па и сокче како да си направи. Ваквите подоцна еволуираа во документарци од реклами кои вклучуваа и публика со дебела доброволец - типка, а која не се трудеше многу да покаже дека е помалце глупа од водителката.

После тоа почнаа да ги синхронизираат, со што ми зачестија нагоните за повраќање кога Миланка Рашиќ ми се чини, почнуваше да кенка зашто нема совршен џогер. И така.

Сега ме плашат. :icon_conf

И не, немам ништо од Топшоп. :pos:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
ја ги иам тие ножевите,една перница и rovus aqua power добро служат сите
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
За овие можам само да кажам дека космодиск е најдобро.Сеа за другите не знам ни по колку траат ама космодиск е ептен квалитетен.
Начинот да го залажат народот им успева со добра реклама која те тера да ја купиш.Но тоа не пали кај мене.
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Ја уствари им` ги сакав рекламите. Фаворит ми беше онаа со шаторот за на плажа. Као, кој к ти е пешкир кога лежиш на песок, евентуално камења, а чадорот, мамата негова, мораш константно да го поместуваш, ем го дува ветер, ем се крши на пола. Редовно. Овака имаш нешто као пластична пештера на која и` се отвора кровот и можеш да шпиунираш околина додека се (с)облекуваш, ем кога не си на одмор децата може да рипаат у тоа у двор, и оно нема да се скине. Плус не пропушта вода.

Следна етапа им` беа нешто подолгите реклами, со барби - изглед водителка, која е толку смотана што со години не може да се ослободи од влакната од мачката, флеките од алиштата, прашината на тешко достапните места енд соу он, а се` и станува, о, толку јасно кога батката ќе и` покаже како уствари се чисти, готви, усисава, заштедува простор, па и сокче како да си направи. Ваквите подоцна еволуираа во документарци од реклами кои вклучуваа и публика со дебела доброволец - типка, а која не се трудеше многу да покаже дека е помалце глупа од водителката.

После тоа почнаа да ги синхронизираат, со што ми зачестија нагоните за повраќање кога Миланка Рашиќ ми се чини, почнуваше да кенка зашто нема совршен џогер. И така.

Сега ме плашат. :icon_conf

И не, немам ништо од Топшоп. :pos:
Да бе стварно, фино ме потсети на онаа со пластичната пештера:).
Кога бев млада имаа покул реклами.
..додуша 90тите беа покул во секој случај.


Ја имам едно прилично опасно по живот но никогаш употребено за својата вистинска намена, тавче.
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
ние имаме Пауер Џусер и ок си е соковникот, ама мајка ми многу го мачи и значи дека вреди за парите што сме ги дале, дека ако беше некој чкарт ке се расипеше до сега исто имаме 3 контур перници и мене ми се свиѓа, а брат ми што ке рече тоа незнам, и исто дома имав направено такво што е за диплење алишта 2-3 години пред они да го "измислат" и си работеше супер, ама заврши во оган. Така да тоа што сме го купиле супер си работи и јас барем сум задоволен од нив.
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Купил некој Велформ против опаѓање? :vozbud:
Тато користеше не би ти го препорачала.Иначе имам повеќе производи од топшоп од некој сум задоволна ама некој се стварно глупости:uvo:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Неам нешто од Топшоп, а порано сакав да ја купам една ко пеперутка шо беше нешо демек вибрации и ќе ослабиш ама брачедами користеше и нишо не и помогна така да се откажав.
А да еден другар има Тотал Џим и можам да кажам дека е добра справа...
:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom