Топшоп производи - задоволни или не?

Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Tatko mi kupi kosmodisk, nikakov efekt nemase od nego. Kupivme i Orbitrek, za kratko vreme se skrsi nekoe delce, i tolku.
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Aqua Power. Навистина не е ефикасна?
Лелеее, а како ја опишуваат на рекламата... :nesvest:
Јас ја иам Rovus Aqua Power супер е чисти шмука дува доволно е јака али тоа чистењето на филтрите после секое усисување ме нервира. Исто имам и дормео душек одкоа го земав видов рај у спиењето стварно е многу добар сеа за тие антибактериски глупости електрицитет незнам али за потпора стварно е супер. Тоа со чашите вино го иам пробано што го праат така е стварно нема преносно движење.
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Дечки да ве прашам :)
Да не има некој користено оние вреките за вакумирање шо се SpaceBag мислам се викаа
За месец дена се селам у Канада па багажот ни е ограничен па мајка ми сака да ги купи тие вреки али не знаеше какви се да не дае залудно пари ша ај викам да ве прашам ако знае некој...
 
R

RAYTHEON23

Гостин
повеке од иновациите одат за воени потреби па после за кување ама мокно влијаат психолошки
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Јас имам power juicer и добар е за перформанси ама сокот шо го праи е за нигде или сум ја згрешил рецептата
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
во главно топ шоп има тапа производи...али има некои шо се до некаде квалитетни...за орбит трек мислам дека е квалитетен...наши пријатели имаат веќе неколку год супер си иде...
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Moite doma kupia toa dormeo-razbudete se naspani,ali ja use pobeter se budam nenaspan.
 
T

TaMчЕ

Гостин
Јас имам power juicer и добар е за перформанси ама сокот шо го праи е за нигде или сум ја згрешил рецептата
И ја имам али сокот за ништо не го бива(од кога го пробав,повраќав 3 дена):tapp:
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Total Gym 1000 i seriozno zamenuva kup spravi, ( barem za mene ), samo delot vo koj velat deka mozete da go smestite bilo kade e science-fiction, bidejki se potrebni barem dvajca da ja premestat ako ne sakas da gi soberes site kilimi na eden kup :)
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Неам до сеа ништо купено,размислувам дали да купам еден дормео?фала однапред:helou:
 
П

Паган-др

Гостин
Имам Газела Фри Стајл ли како се викаше она за трчање. Едноставна справа, добра за одржување кондиција и размрдување, само што во последно време за алишта закачување ми е. :)

А да. Сега ми текна. Имам и едно од пред 10 години може било на топ шоп татко ми го земал Power Plex, за стомачни и на раце мускули праење е, имам и на него вежбано некое време ама пуста мрза. :)
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
248
Поени од реакции
13
Имаме дома Орбитрек, по 3-4 месеци откако го купивме му се скрши некое делче и се расипа.. Али сеа го направивме и е ОК.. Порано имавме едно Изиглајдер или како се вика нз.. Понеефикасна справа немам видено:)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
го имаме тој душекот 6 во 1 може да се направи и како фотеља, и како кревет за седење, потоа како детски кревет, кревет за спална соба и т.н. и т.н. и прилично сме задоволни ама ако го допреш со остар предмет пак уште полошо со игла и ако тој е надуван веднаш ќе се руши. имаа братучедите ист таков и за една недела му го најдоа крајот:pos2:
 
Член од
30 април 2009
Мислења
795
Поени од реакции
91
Врска немаат производине купивме Ровус абе оди бегај тоа на секој пет минути да го чистиш оти после не влече.Платичната цевка на цревото во која влегува металната цевка одма пукна и ја сменив и па исто.Катастрофа. Жими се подобро да збереш пари или Кирби или Ренбоу да купиш отколку овие тракатанци.

За дормеото се мислам ако има некој искуство нека пише.

Сите производи колку што знам се кинески.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
tatko mi zema kosmodisk i super e mnogu mu pomogna. imam zemano i rotary tool toa ispadna neviden krs za 2 meseci se zaeba nemoze vise da se raboti kako sto treba so nego. i space bag prasa nekoj top e space bag
 

Kajgana Shop

На врв Bottom