Топшоп производи - задоволни или не?

Член од
29 јуни 2014
Мислења
21.630
Поени од реакции
34.867
Топ шоп сум купил неколку ствари како air fryer, дормео наддушек и сум задоволен. Али зборам за овој правиот топ шоп студио модерна, не она телешоп што е.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
2.894
Поени од реакции
4.170
 

Kajgana Shop

На врв Bottom