Фокси
Поени од реакции
1.390

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • "Saydak. I love Emo boys." Малку ретро-носталгија :)
  Фокси
  Фокси
  Хаха не е можно ова да ти текна.Не е можно! XD
  pain_killer
  pain_killer
  Заш бе, не беше одамна, пред некои 6/7 години! ха ха :)
  бооооооооооооон :**
  Фокси
  Фокси
  Ејјјј помина то време.... XD
  Milanez`
  Milanez`
  хаха, убај времиња беа порано на кајганава...
  сеа се забраевмо :(
  Фокси,професорката по енглески пред некој ден го спомна твојот пост на 9гаг :))) You are famous ^.^
  И јас во себе,кајгана фтв :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Фокси
  Фокси
  Фокси
  хаха шо рече? XD
  S
  Spiegel
  хах,нешто падна тема дали знаеме за 9гаг....и после валентајн ова она и викам лига шампиони има каков валентај...и после она вика,а го знаете тој постот(го раскажува твојот) итн .. :)))) :D
  Хммм...оваа...како ти беше стариот ник?
  Хахахахаха да ти оставам телефон, во исто време одиме демек во ВЦ и јавуј се и прашуј :):)
  Јас со еден другар планирав овака македонски ама ај викаме да не си играме играчки :)
  Абе се случува. Стварно има некои многу забегани тестови, пример имаше еден со Селин Дион мислам дека беше тоа зборовите беа научна фантастика првпат во живот ги сретнував.
  Ајде бе ќе не биде ќе положиме, плус сигурно ќе има препишување (јас барем македонски се убив од препишување) :)
  Абе во глобала се лесни тестовите. Ако ти оди англискиот нема да имаш проблеми сигурно, освен ако нејќат да не заебат па стварно глупости да дадат есеј и многу тешки тестови ама не ми се верува тоа.
  Е сега ако не ти оди англиски ќе се молиш да има препишување :)
  Само да те известам во врска со тоа англиски зборовите.
  Овие зброови ти се од текстот со ајкулата ако не се лажам? :)
  Glimpse мислам дека значи нешто како сјај, одсјај, блесок (ама не сум сигурен за ова)
  Vicious е злобен, а vicinity појма неам шо е :)
  Ooo izvini ko taka izgleda jas dobiv pogresen vpecatok :( Inaku sakam filmovi so, pred se so dobra realizacija, znaci duri i da e nesto vekje videno, ako toa e perfektno napraveno, dobro snimeno, so dobra gluma i ako ima odlicna muzicka podloga kaj mene pali :) Od zanrovi standardno sf, triler, a ti vikam vo posledno vreme i romanticni drami, korejski sekako :)

  P.S. Mnogu sakam vo glavna uloga badass zeni-tepaci :)
  Oti be? :( A imas gledano dosega nekoj? Veruvaj ke go smenis mislenjeto? Da ne te nervira jazikot? Ima i sprski prevodi :) A so e fintata so ovoj Love & Distrust? Ako ovoj ne cini preporacaj nekoj sto cini :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom