Goddess of Chaos
Поени од реакции
228

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Awww :D

  Добар ви ден хаосна, се сеќавате на мене? :D
  Apokalipto
  Apokalipto
  многу долго да речам... незнам ни што да прашам хехе... разорката жива ли е?
  Goddess of Chaos
  Goddess of Chaos
  Жива е, ама не сме во контакт веќе некое време...
  Така дојдоа работите. :)
  Како иде кај тебе?
  Apokalipto
  Apokalipto
  факултет, работа, жена и деца не - сеуште :D

  najbrz apdejt :D
  па нели ти пред 10тина минути ми пииша “тооо“ :) мене тоа ми алудираше демек ти се свиѓат фотките и елаборацијата на темата за секс и љубов... и сеа ти кажав демек, убаво е ти се допаднало, си разбрала, сеа да видиме малата шо се разпитуваше на темата дали ќе ме сфати добро како и ти :) или ќе се уплаши од светот :P
  аха! точен одговор :) .... чекај да видеме малата шо ќе разбере од ваа “бајка“ ја шо и ја нацрта хахаха или за неа ќе испадне хорор... се си бива. хихи
  Никад нема да донесеш правилна одлука. Што и да напраиш, ќе згрешиш. Али, позитивно ако гледаш на тоа, колку и голема да е грешката, искуството исто толку ќе биде големо.

  Вакви работи не се поставуваат на народот... само ќе те прелаже со идеи кои во моментот ќе му налетаат. :smir:

  п.с. Ме читаше на ликвидната тема? Не те бендиса? :kesa:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom