Скијатос

Дискусија во форумот 'Грција' започната од lady25, 26 април 2013.

 1. Nikac313

  Nikac313

  Член од:
  2 јули 2008
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  37

  Фала многу за информацијава.... инаку имам М на возачката, немам А...али ако даваат со М топ, кај беше сместен, и кај би ме советувал да идам за моторче? Поздрав
   
 2. VaskoMitev

  VaskoMitev

  Член од:
  3 мај 2017
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  19
  achladias sum smesten , koga ides od avtobuska stanica so broj 0 prema pristaniste od desna strana koga ka zavrshat kaficite imas skalicki 3-4 i direktno vo celo imas rent a car go zaboraviv imeto tamu to se najeftini 12 evra , na avtobuska broj 4 isto koga ke se simnes ke prodolzis kon abtobuska 3 odma posle dolnistete od leva strana na glavniot pat imas rent a bike ogromno e nemozes da go promasis , tamu imase za 15 i za 17 evra od den pozdrav
   
  На Nikac313 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.472
  Допаѓања:
  7.457
  Ја исчитав темава и гледам и арно и лошо напишано, дали може да ми препорачате имиња на вили кои се проверени и се добри, па да ги барам низ агенциите?
  Или пак агенција со која сте имале добро искуство, а да нуди добри вили, според тоа што прочитав тука најдобро е вилата да е во градот, планирам со превоз од агенцијата да одам.
   
 4. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  99
  https://www.facebook.com/NikanaTrav...dzN_ePiwFBdmBOuPURfqPiI0hEzTcRd4myXOL652EF9rA
   
 5. KamenLaden

  KamenLaden

  Член од:
  13 јануари 2015
  Мислења:
  488
  Допаѓања:
  64
  Здраво, одлучивме летово со девојчето да идеме во Скијатос, па ако може да споделите искуства со агенцииве, т.е. ме интересира кои имаат најдобри понуди?
   
 6. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.472
  Допаѓања:
  7.457
  Лани Магелан го имаа закупот на вилите, јас бев преку друга агенција ама водичите беа од Магелан и таму разбравме дека тие ги имаат вилите. Мој совет да одиш накај плажа Кукунариес, јас бев во вила Никос.
   
 7. Great Dragon

  Great Dragon

  Член од:
  21 октомври 2016
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  243
  Преку магелан уште години наназад без забелешки

  http://www.magelantravel.com.mk/skijatos-leto-2019
   
 8. Sunrise.

  Sunrise.

  Член од:
  9 мај 2009
  Мислења:
  603
  Допаѓања:
  400
  Koj apartman bi go preporacale na skijatos, a da e blisku do centar na grad?
   

Сподели преку: