Скијатос

Дискусија во форумот 'Грција' започната од lady25, 26 април 2013.

1. Nikac313

Nikac313

Член од:
    2 јули 2008
    Мислења:
    132
    Допаѓања:
    37

Фала многу за информацијава.... инаку имам М на возачката, немам А...али ако даваат со М топ, кај беше сместен, и кај би ме советувал да идам за моторче? Поздрав

2. VaskoMitev

VaskoMitev

Член од:
    3 мај 2017
    Мислења:
    42
    Допаѓања:
    19
    achladias sum smesten , koga ides od avtobuska stanica so broj 0 prema pristaniste od desna strana koga ka zavrshat kaficite imas skalicki 3-4 i direktno vo celo imas rent a car go zaboraviv imeto tamu to se najeftini 12 evra , na avtobuska broj 4 isto koga ke se simnes ke prodolzis kon abtobuska 3 odma posle dolnistete od leva strana na glavniot pat imas rent a bike ogromno e nemozes da go promasis , tamu imase za 15 i za 17 evra od den pozdrav

На Nikac313 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Кеплер

Кеплер

Член од:
    14 јануари 2015
    Мислења:
    5.423
    Допаѓања:
    7.364
    Ја исчитав темава и гледам и арно и лошо напишано, дали може да ми препорачате имиња на вили кои се проверени и се добри, па да ги барам низ агенциите?
    Или пак агенција со која сте имале добро искуство, а да нуди добри вили, според тоа што прочитав тука најдобро е вилата да е во градот, планирам со превоз од агенцијата да одам.

4. Staeseng

Staeseng

Член од:
    21 јуни 2018
    Мислења:
    265
    Допаѓања:
    96
    https://www.facebook.com/NikanaTrav...dzN_ePiwFBdmBOuPURfqPiI0hEzTcRd4myXOL652EF9rA

5. KamenLaden

KamenLaden

Член од:
    13 јануари 2015
    Мислења:
    484
    Допаѓања:
    64
    Здраво, одлучивме летово со девојчето да идеме во Скијатос, па ако може да споделите искуства со агенцииве, т.е. ме интересира кои имаат најдобри понуди?

6. Кеплер

Кеплер

Член од:
    14 јануари 2015
    Мислења:
    5.423
    Допаѓања:
    7.364
    Лани Магелан го имаа закупот на вилите, јас бев преку друга агенција ама водичите беа од Магелан и таму разбравме дека тие ги имаат вилите. Мој совет да одиш накај плажа Кукунариес, јас бев во вила Никос.

7. Great Dragon

Great Dragon

Член од:
    21 октомври 2016
    Мислења:
    230
    Допаѓања:
    243
    Преку магелан уште години наназад без забелешки

http://www.magelantravel.com.mk/skijatos-leto-2019

8. Sunrise.

Sunrise.

Член од:
    9 мај 2009
    Мислења:
    602
    Допаѓања:
    400
    Koj apartman bi go preporacale na skijatos, a da e blisku do centar na grad?

Сподели преку: