Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.551
Поени од реакции
931
Здраво, што мислите што е подобро Galaxy S8 или Huawei p20?
S8, AMOLED, Нема Notch, Има џек за слушалки, поголема батерија, итн...
Чекај си да падне цената на S9, и купи си го.
 

E*N

Член од
31 мај 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
Имам Huawei P10 донесен од странство, а и таму е декодиран за да може да работи и со нашиве картички, но проблемот е што не можам да направам system update ми излегува некој линк и не може да се направи update ниту да се направи фабрички ресет. Дали нешто не е добро направено со декодирањето или не знам што, па сакав да прашам дали тоа некако може да се среди за да си функционира како што треба?
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Препорака за телефон до 20-25000денари
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.551
Поени од реакции
931
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.757
Самсунг А8 има понов вид на камера...мегапикселите немаат врска, туку квалитетот на сензорите и леќите.
Мислам дека ЦЕ класата се со малку постари сензори
 
Член од
7 јуни 2013
Мислења
158
Поени од реакции
85
Планирам да земам нов телефон од Т-Mobile. Дали има некој добар телефон во понудата со Android 7.0+ и доволно user accessible меморија да собере 10-тина или повеќе апликации? И дали да чекам да ја подноват понудата, или да земам сега?
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Дечки сакам да прашам каде можам да најдам адаптер од USB порт да влегува во USB C влез за Samsung ми треба за VR GEAR.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Здраво друштво!
Јас немам никаков проблем со Iphоne, но би сакал да прашам дали некој користел или сеуште користи Iphone 6S+ 64GB и како го служи, кои му се најчестите проблеми, по колку време се заклучува со тоа Icloud-от итн. Бидејќи сум во план сеа да зимам некој таков половен, па сакам да се распрашам за тоа што немам и никогаш користено Iphone. Благодарам однапред!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.666
Поени од реакции
38.846
Здраво друштво!
Јас немам никаков проблем со Iphоne, но би сакал да прашам дали некој користел или сеуште користи Iphone 6S+ 64GB и како го служи, кои му се најчестите проблеми, по колку време се заклучува со тоа Icloud-от итн. Бидејќи сум во план сеа да зимам некој таков половен, па сакам да се распрашам за тоа што немам и никогаш користено Iphone. Благодарам однапред!
купи си нов телефон за тие пари од некој друг бренд, тоа е застарена технологија веќе
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.730
Поени од реакции
11.564
Кај може да најдам 9V2A полнач за Хуавеи?
 
Член од
6 септември 2017
Мислења
6
Поени од реакции
0
Сакам да купам iphone x, искуства, мислења?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom