DuskoMkd
Последна активност:
26 мај 2017 во 17:45
Член од:
10 август 2013
Мислења:
157
Допаѓања:
47
Поени од трофеи:
80
Showcase Items:
2
Пол:
Машко
Роденден:
јануари 10
Локација:
Скопје,Македонија
Професија:
КАМИОНЏИЈА

Сподели преку:

DuskoMkd

Машко, од Скопје,Македонија

Последна активност:
Прегледува листа на форуми, 26 мај 2017 во 17:45