Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
20 јули 2014
Мислења
2.935
Поени од реакции
7.756
Ќе ја теравме заебанцијава уште ден два, ама па кога ќе видиш, и поубаво вака што се заврши, оној Флеш како што тргна напади да добива, ќе испиеше Варикина некоја, после криви ќе му бевме.

Би замолил друг пат менаџментот да ги остава овие работи да си го тераат правецот. Па кај отиде-отиде работава :icon_lol:
Ептен јак момент беше како заврши... Тоа не се знае кој пие кој плаќа тука, секоја нова тема е од типот kako da stanam iflueser, No pants day, Crnkinji vo Skopje itn., и одеднаш некоја гревтарка почнува ред и дисциплина да ствара на темата за Докурташе, па бришење, па пораки со опомени...
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
10.033
Поени од реакции
28.446
Добра е коцка бе, коректна е во повеќето наврати. Испадна како шо испадна, од некоја причина ја уби темата во најјакиот момент и ние гневни тргнавме у офанзива на секоја тема.:ROFLMAO:

Ќе имаше уште минимум 10 страни добар материјал пред да се оладиме, особено Флеш кога ќе и кажеше на Ивче да се регистрира. :pos:
 

Флеш

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
8.223
Поени од реакции
8.638
Брат не ми е до заебанција . Капирам за кучето,океј сум . Ама кретени испаднаа со други работи . Те молам од почит,не ме замарајте . Со кучето продолжете,ваша работа е , ваш проблем и не ме замарајте . Немате осет искрено
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
1.431
Поени од реакции
5.580

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom