Tinder

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.964
јас лично имам осетено доста намалување на либидото, а не сум над 40 години, што значи, сигурно ќе се намалува понатаму, а и многу поубаво ми е сега, неголи во времето кога ми дивееја хормоните. Посмирена сум, постабилна и порелаксирана. И што е најбитно, мозокот ми е пошарп и мислата ми е побистра.
Ima zbor za toa. Se veli Frigidna ;)
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.230
Поени од реакции
1.988
Ima zbor za toa. Se veli Frigidna ;)
Далеко од тоа, си имаме задоволства со маж ми, само не секојдневно, него еднаш неделно да речеме, а ти ми се лепиш на темиве ко мува на гомно, де одјеби више.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.964
Далеко од тоа, си имаме задоволства со маж ми, само не секојдневно, него еднаш неделно да речеме, а ти ми се лепиш на темиве ко мува на гомно, де одјеби више.
Taka de, ednas nedelno, mesecno kolku da ne e bez ic. Ne od so ti bara dusata tuku od so mora, da ne recat frigidna ;) .
Inaku ubavo go kaza ova, ko muva na lajno. Realno podobro muva otkolku lajno, ne mislis Ti taka :cautious:.
Mu sum se lepel, demek kao nesto deka si epten pozelna, jebozovna pa nemozam da ti oddoleam? Ne mi veli deka takov vpecatok dobi od moeto lepenje ko muva za lajno :D
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.230
Поени од реакции
1.988
Taka de, ednas nedelno, mesecno kolku da ne e bez ic. Ne od so ti bara dusata tuku od so mora, da ne recat frigidna ;) .
Inaku ubavo go kaza ova, ko muva na lajno. Realno podobro muva otkolku lajno, ne mislis Ti taka :cautious:.
Mu sum se lepel, demek kao nesto deka si epten pozelna, jebozovna pa nemozam da ti oddoleam? Ne mi veli deka takov vpecatok dobi od moeto lepenje ko muva za lajno :D
Ти да не ни светеше па броеше колку пати, де одјеби пак ќе речам, глуп си ко коњ.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.964
Ти да не ни светеше па броеше колку пати, де одјеби пак ќе речам, глуп си ко коњ.
Dobro pametna, ete ne ti go krsime filmot povekje.
Samo cisto proceduralno epten si go imas pogodeno nikot. Bazdis na ocaj ;)
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.230
Поени од реакции
1.988
@Ocajna ...kade bese dosega na forumov....carica si, se utepav od smeenje(y):pos:
Еее ахах фала:):pipi::smirce:, ќе се дружиме затоа сме тука, дружбата и смеата е тоа што останува и ја грее душата, останатото се обврски и живот, само ако си женско. Со машкиве на нож сум.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.230
Поени од реакции
1.988
Де бе да му се невиди, па со повеќето машки воопшто не си ни разговарала, како можеш со сите да бидеш на нож?
Добро де удата сам жена, подеднакво добар разлог да не се дружам со мажи, зашто навистина сум заинтересирана главава моја да си ја сочувам на рамења.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.849
Поени од реакции
10.444
очајна ме потсеќа на поздравче од нејзините златни времиња кога беше очајна пред климаксот
Незафркавај Поздравче не беше наапана до толку, Очајна влегува со клизачи и со очигледен хејт кон машки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom