Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
После ова Шкриниар мора да замини, нема да биде од корист во ситуација кога веќе е играч на друг клуб.
Фановите ќе го свират и навредуваат, нема да може да биде на теренот.

Проблем е дали ќе се најде замена.

Мегваер од Јунајтед на позајмица да си го земиме, ни оди со нив со трансферите.
Da imam rak, i da mi rece doktorot imam edna dobra i edna losa vest, imas rak no doaganjeto na megvaer vo inter ke te izleci, slednoto nesto sto ke mu go kazam ke bide deka zaboravil da mi ja prenese i dobrata vest.
 
Член од
21 јуни 2021
Мислења
1.095
Поени од реакции
3.464
Ќе пуштат.

Чекале астрономски извештај од бијонсе како ќе бидат распоредени планетите, и наталната карта на Путин дали одговара со неговата моментална исхрана. Без тоа неможело, не фаќал софтверот.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.312
Поени од реакции
57.756
Вчера се враќам накај дома со кола и ме застануваат џандари поради рутинска контрола. Откога ми ги прегледаа документите едниот од нив го виде осважувачот со амблемот на Јуве закачен на ретровизор и ми вика: "По знакчево се гледа дека си некој криминалец." Се да му ебам џандарско!!!
Секој со својата мака :pos:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.831
Поени од реакции
10.144
Loso e da ne recam zagrizuvacki e da si fan na inter a da si opsednat so Mancester.

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
Знам дека мислиш на Џонтра ама да ти кажам за мене дека си признавам дека сум опседнат со Манчестер Јунајтед. Опседнат со болење кур за истиот тим. :D
Види го бе кој склоп е :pos: :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
:ROFLMAO:
Овј морално ненормалан како Шфарци у филм сс Дени Де Вито да га родија.
Не онј кд су близнаци, него онј друг, Арнолд кд е трудан хаха.

Брат имаш ли мајку, сестру, било што женско? Не прашују за пцување.
Зшто си огорчен од женски род?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Не е пост, цела тема. Урлам како ненормален во 01:30.


Oдамна, ОДАМНА немало вакви сплотени постови :pos: :pos: :D
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.230
Поени од реакции
45.358
Ќе ја теравме заебанцијава уште ден два, ама па кога ќе видиш, и поубаво вака што се заврши, оној Флеш како што тргна напади да добива, ќе испиеше Варикина некоја, после криви ќе му бевме.

Би замолил друг пат менаџментот да ги остава овие работи да си го тераат правецот. Па кај отиде-отиде работава :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom