Пост на кој сте се изнасмеале

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.056
Поени од реакции
17.743
Види манџата ѕирни ја и не треси зелени
Поарно манџа да земев да напрам од колку со тебе да трошам 15 минути глупа дискусија,барем евтината струја ќе ја искористев
Па глупа кога ти учествуваш, каква да биде
Ама како сега вака, може ли :pos: :pos: :pos:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.656
Ама како сега вака, може ли :pos: :pos: :pos:
Леле не си свесен колку се воздржам од вакви дискусии, вервај ако се спуштам на нивно ниво дека ќе плачат по модератори, веч виџено е.
Инаку ќе го спаковам за две секунди ганерот :)
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Леле не си свесен колку се воздржам од вакви дискусии, вервај ако се спуштам на нивно ниво дека ќе плачат по модератори, веч виџено е.
Инаку ќе го спаковам за две секунди ганерот :)
Нема више, please don't kill me

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.792
Поени од реакции
7.012
Ние не сме нечија продолжена рака. Ние сме националисти - патриоти создадени од народот и се бориме за социјална правда.

И Ти ќе гласаш за Левица.

Lol.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.613
Поени од реакции
81.315

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.001
Поени од реакции
55.214

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.269
Цела тема Премиер Лига почнувајќи од тука, постов дека Мурињо уште на полувреме ќе го изеде па се до....до крај :D


Пенал за Јунајтед, црвен против Јунајтед, уверливо водство на Спарс на полувреме, 1-6 победа на крај проследено со мечот Вила-Ливерпул потоа што заврши....ај да не ви уништувам искуство, читајте си :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.816
Поени од реакции
10.957
Ивица искина

Конечно се решив да дадам отказ после неколку месеци тапкање во место, најдов нова работа што нема никаква врска со сметководство, почнав академија за full stack development, се запишав на теретана за прв пат во животот, девојка ми си купи стан пред некој месец...

Како личност што не обожава промени, премногу ми се случија во последниов период. Се надевам ќе биде за убаво. :D


...само Јунајтед останаа срање :(
Се омажи и овој.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom