Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
9 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Прво, престани да не навредуваш. Ни дојде во домот, ни се занесуваш и не навредуваш. Каков однос очекуваш?
Замисли да ти влезам дома, да ти ја скршам вазната за цвеќиња, да ти се измочам во лавабото и да чекам кафе да ми свариш.
Второ, не е правило дека ако вреѓаш ќе ти биде избришана темата за да престанеш да го правиш тоа. Можеме, на пример, да ја оставиме темата а да те банираме од форум.
Трето и чисто пријателски совет, лошо се постави на првичната тема што ја отвори, а и уште продолжуваш да го правиш тоа. Престани.
slusaj ti ja ne sum ti dosa doma ko prvo...
vtoro koj mi go smeni i so koe pravo naslovot na mojata tema ?
treto... mene prvo pocnaa da me vregaat ..ja samo prasav no toj debil ninja69 pocna da se zanesuva i sto trebase ja da mu molcam ?!
i sto e najvazno bas me zabole gazot dali ke me baniraat ili ne ! i taka po ovaa vecer ja na ovoj sajt za debili ne doagam!
ui da ke vregam koj kako so mene taka ja sio nego !!!
dovolno bev jasna ? ili da ti nacrtam ako nesvakas
 
P

Princ

Гостин
slusaj ti ja ne sum ti dosa doma ko prvo...
Членството на форумов не е право туку е привилегија. По твоја слободна воља се регистрираше и влезе во домов.
vtoro koj mi go smeni i so koe pravo naslovot na mojata tema ?
Го задржуваме правото да менуваме наслови на теми. Тоа право го користиме особено кога насловот на темата е "???????????".
treto... mene prvo pocnaa da me vregaat ..ja samo prasav no toj debil ninja69 pocna da se zanesuva i sto trebase ja da mu molcam ?!
Да не те знаев ќе ти поверував. Јас ти ја избришав првата тема, така да точно знам кој прв почна.
i taka po ovaa vecer ja na ovoj sajt za debili ne doagam!
Не ти верувам.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
ne mi izbrisaa bez pricina tema koja bese normalna zatoa i napisav ovaa tema i iskreno edvaj cekam da ja izbrisaat ovaa zs vidov koi i kakvi idat ovde i ako ne prestanat so ismejuvanje ke gi vregam i ja i mora da ja izbrisaat temata
a i spored tebe vo red e mene da me pravat sekakva a ja trea da im molcam ?!
sto e ova ovde ..koj od koj polud i bez mozok !

Ако темата е НЕПОТРЕБНА имаат право да ти ја избришат.
Форумот има ПРАВИЛА меѓу кои ДВА ПАТИ ИСТА ТЕМА - НЕ МОЖЕ.
ВТОРО - ТИ НАВРЕДУВАШ.
ПРАВИЛО: ПРИЈАВИ мислење ако некој те навредил тебе прв, НЕ НАВРЕДУВАЈ.

Пред да штиклираш нешто, има НАЧИН на кој можеш нештото да го користиш.
Следен пат - читај.
--- надополнето: 12 мај 2012 во 04:19 ---
Прво, престани да не навредуваш. Ни дојде во домот, ни се занесуваш и не навредуваш. Каков однос очекуваш?
Замисли да ти влезам дома, да ти ја скршам вазната за цвеќиња, да ти се измочам во лавабото и да чекам кафе да ми свариш.
Второ, не е правило дека ако вреѓаш ќе ти биде избришана темата за да престанеш да го правиш тоа. Можеме, на пример, да ја оставиме темата а да те банираме од форум.
Трето и чисто пријателски совет, лошо се постави на првичната тема што ја отвори, а и уште продолжуваш да го правиш тоа. Престани.
Не можеш да го средиш ти ова?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Повеќе е дека не сакам. Во ЧДА сме како прво, а како второ сеуште се надевам дека членов ќе се смири малку. Ако ја снема секоја надеж....
Во најмала рака, премногу лични наведи кажаа. Али ти си знаеш :)
 
Член од
9 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Ако темата е НЕПОТРЕБНА имаат право да ти ја избришат.
Форумот има ПРАВИЛА меѓу кои ДВА ПАТИ ИСТА ТЕМА - НЕ МОЖЕ.
ВТОРО - ТИ НАВРЕДУВАШ.
ПРАВИЛО: ПРИЈАВИ мислење ако некој те навредил тебе прв, НЕ НАВРЕДУВАЈ.

Пред да штиклираш нешто, има НАЧИН на кој можеш нештото да го користиш.
Следен пат - читај.
--- надополнето: 12 мај 2012 во 04:19 ---


Не можеш да го средиш ти ова?
NEMA DA PRESTANAM DOODEKE OVIE DEBILI OD MODERATORI NE JA IZBRISAAT TEMATA ILI NE ME BANIRAAT .. I STO E NAJVAZNO ONOJ KOJ MI GO PROMENIL IMETO NA TEMATA VO SEGASNIOT NASLOV ... E NAJGOLEMIOT DEBIL I NASLOVOT NA OVAA TEMA SE ODNESUVA ZA NEGO ...
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
NEMA DA PRESTANAM DOODEKE OVIE DEBILI OD MODERATORI NE JA IZBRISAAT TEMATA ILI NE ME BANIRAAT .. I STO E NAJVAZNO ONOJ KOJ MI GO PROMENIL IMETO NA TEMATA VO SEGASNIOT NASLOV ... E NAJGOLEMIOT DEBIL I NASLOVOT NA OVAA TEMA SE ODNESUVA ZA NEGO ...
Ти делуваш како најголем дебил, озбилно. Макар и да си во право :)
 
P

Princ

Гостин
Идемо даље со постови на кои сте се изнасмеале.
 
Член од
12 мај 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Прво, престани да не навредуваш. Ни дојде во домот, ни се занесуваш и не навредуваш. Каков однос очекуваш?
Замисли да ти влезам дома, да ти ја скршам вазната за цвеќиња, да ти се измочам во лавабото и да чекам кафе да ми свариш.
Второ, не е правило дека ако вреѓаш ќе ти биде избришана темата за да престанеш да го правиш тоа. Можеме, на пример, да ја оставиме темата а да те банираме од форум.
Трето и чисто пријателски совет, лошо се постави на првичната тема што ја отвори, а и уште продолжуваш да го правиш тоа. Престани.
i sto ako me BANIRASE DEBILU EDEN .. EVE SE REGISTRIRAV PAK I KE PRAVAM TAKA SE DODEKA NE JA IZBRISES TEMATA NA KOJA I MI SMENI IMETO ... ONA SEGASNOTO IME NA MOJATA TEMA SE ODNESUVA ZA TEBE .. TAA PANIHIDA E ZA TEBE ... DEBILU RETARDIRAN ... MOZES DA ME BANIRAS KOLKU SAKAS NO TAA TEMA KE JA IZBRISES ... ILI SALNO KE SE REGISTRIRAM I KE TE VREGAM ...
DEBILSKI SAJT ..A ADMINITE MODERATORITE SE NAJGOLEMITE ...TE ZALAMM KUTRO COVECE
--- надополнето: 12 мај 2012 во 04:52 ---
BRISI JA TEMATA STO JA STAVIV A I SMENI IMETO ?!..DEBILCE RETARDIRANO ...
 
I

Iblis

Гостин
i sto ako me BANIRASE DEBILU EDEN .. EVE SE REGISTRIRAV PAK I KE PRAVAM TAKA SE DODEKA NE JA IZBRISES TEMATA NA KOJA I MI SMENI IMETO ... ONA SEGASNOTO IME NA MOJATA TEMA SE ODNESUVA ZA TEBE .. TAA PANIHIDA E ZA TEBE ... DEBILU RETARDIRAN ... MOZES DA ME BANIRAS KOLKU SAKAS NO TAA TEMA KE JA IZBRISES ... ILI SALNO KE SE REGISTRIRAM I KE TE VREGAM ...
DEBILSKI SAJT ..A ADMINITE MODERATORITE SE NAJGOLEMITE ...TE ZALAMM KUTRO COVECE
--- надополнето: 12 мај 2012 во 04:52 ---
BRISI JA TEMATA STO JA STAVIV A I SMENI IMETO ?!..DEBILCE RETARDIRANO ...
Ех сум ја испуштил забавата ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom