аллександар
Поени од реакции
2.522

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Drugar, daj pusti mi go brojceto za deckoto sto brka za katastar, karabini, dokumenti, placevi i slicno
  Здраво, прочитав дека газдата вози вилушкар и кран. Од кој град си?
  полека чоек, немора да ме браните. нема секој да ме сака или да се смее на моите шеги. :)
  аллександар
  аллександар
  колешка си ни де... малце колегијалност да покажеме према хејтерите :)
  "според мене и според многу други форумџии мислам дека е редно да си легнеш."

  :)) bravo
  аллександар
  аллександар
  незнам што друго да му пишам. со кој памет го пиша тоа не ми е јасно само. што можам друго да му одговорам?
  Ma Jas Be
  Ma Jas Be
  подобар одговор, здравје.:)
  per znaes li nekogo od tie so se ubieni na zelezarsko?
  аллександар
  аллександар
  лично не. другарче ги познава сите 4ца од кој едниот му е на 2 куќи после него.
  S
  StefanKTS
  da ne e eden od niv nakle ako go poznavas :(
  S
  аллександар
  аллександар
  хах греота бе 26 години имал како и да е ама ова не гледам шо има везе со спиење до касно
  П.С ја станав у 5 а легнав у 10 САБАЈЛЕ.. и ова ми е цела недела скоро не само викенд :(
  S
  Shellshock nam67
  a da stanvis sekoj den vo 6 20 za na rabota :)), ko jas na primer pozaebano zdravje :))
  и уште нешто... ќе те барам пак накај февруари, март да видам што си направил.. зошто ако е можно да си средеш работа да си планирам јас за догодина за мене :D
  аллександар
  аллександар
  Нема проблем бро. коа ке завршам работа ја сам ке ти пишам
  ama ti koga kje uplatish 75 denari kje bide vaka ... (kvadratcinja) ... 75.00 (sekoja cifra e vo poseno kvadratce) i za da izgleda ko 750.00 treba cela 75 da ja izbrisam odnosno pomestam za edno kvadratce levo pa da dopisam nula ? me sfakas ? ili jas ne te sfakam..
  T
  Немој. :)
  И солунскиатента проба да ме спомнува во секој втор пост, па не му одеше долго.
  T
  Tetro
  Не. Откако цел форум го изремети у чда, ги поздрави фино лепо сите девојчиња на форумов и си замина со порака "Сите ве сака Шеикот", и го немаше едно 5-6 месеци сигурно.
  И се врати пред некои две недели.
  аллександар
  аллександар
  ааааааа го имам видено постот ама кај го исругале неам видено.. дај линк да се посмеам малце..
  T
  Tetro
  прочитај ми го потписот.
  аллександар
  аллександар
  океј де никој не рече дека си единствен прашањата ми беа други и каков таков одговор добив. п.с кога мислиш да ја отвориш темата? нестрплив сум да видам што коментари ке има и од страна на модератори/администратори и од страна на обични корисници ко ја и ти
  old_School_mk
  old_School_mk
  Најверојатно за 2-3 дена. Таман тогаш форумов ќе прави 3 месеци со Xenforo, што значи корисниците имаа доволно време да се запознаат со него, неговите предности и недостатоци.
  А дали админите ќе се решат да ми ја избришат темата - нивни избор. Баш тогаш ќе видиме колку има демократија на форумов.
  аллександар
  аллександар
  се се само не ми кажувај за демократијата на форумов... секој ден ги гледам демократски избраните модератори како се понашаат...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom