Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Имам проблеми со сХе со врска со антивирусната програма .. ама оти ја имам касперску антивирус ми излева на страната дали да блокирам дали да продолзам и ка одам по на тама ...се да продолзе на крајта не ми се окл. кантер ..ако мозе помош или др антивирс треба ?
Касперски го препознава sXe како suspicious file и затоа не дозволува да се вклучи. Кога ќе ти се појави тоа мени, кликни на ALLOW.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Имам проблеми со сХе со врска со антивирусната програма .. ама оти ја имам касперску антивирус ми излева на страната дали да блокирам дали да продолзам и ка одам по на тама ...се да продолзе на крајта не ми се окл. кантер ..ако мозе помош или др антивирс треба ?
Ili ushte po korisno, daj mu Pause na 1 minuta, i zavrshena rabota. Vkluchuvas sxe, palish CS i pukash. Za rok od 1 minuta, povtorno avtomatski Enable, i nemash problem so sXe i Kaspersky.
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
hi, imam eden problem na nekoi serveri, mi pisit: This server using a newer protocol (48) than your client (47). You should chech for updates to your client. ? e sega kako mozam update da mu napravam ?
aj nekoj ako znae neka pise pls ..
fl od napred

Па имаш стар протокол (47) 47иот протокол е на скоро сите Македонски сервери па не прави update оти ако направеш ке немозеш да играш на кајгана макс адесел

цц . .извадив v21 пач од на Red линкот неколку страни наназад .. и сега ми е на арапски јазик .. хелп ? :nesvest::nesvest:
 

ivan_legenda

I`m LEGENDA
Член од
21 јули 2007
Мислења
101
Поени од реакции
2
Prasane do iverson!! Iver neli kaza ke se vrati kgn 1 po staro 16+2.Koga ke bide toa zs vaka tapa e 14 dusi na server priberno na de_aztec se brkame ne mozeme da se najdeme.Aj vidi u skoro vreme dali mozes da go sredis toa :D.Pozdrav do tebe bratce najbolji si:D
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
Prasane do iverson!! Iver neli kaza ke se vrati kgn 1 po staro 16+2.Koga ke bide toa zs vaka tapa e 14 dusi na server priberno na de_aztec se brkame ne mozeme da se najdeme.Aj vidi u skoro vreme dali mozes da go sredis toa :D.Pozdrav do tebe bratce najbolji si:D
Хахах, да. Ќе се врати на 16 +2 деновиве, така е планирано. :back:

Btw, на касперски само првиот пат allow и немате гајле за во иднина.
 

ivan_legenda

I`m LEGENDA
Член од
21 јули 2007
Мислења
101
Поени од реакции
2
Хахах, да. Ќе се врати на 16 +2 деновиве, така е планирано. :back:

Btw, на касперски само првиот пат allow и немате гајле за во иднина.
OK aj ke ti veruvam,zs ako se sekavas prvo mi kaza do vecer(pred nekoj den).sea kazuvas denovive :D.Eve ke ti dam enda nedela :D.taman da se vratam od Bg.:D.POZDRAV
 
Член од
24 август 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Можеби го има некаде во темата но 201 пост се премногу па би ве прашал како да играм во оние сервери кај што ми вика ИНвалид ЦД Кеј ?
 
Член од
3 јануари 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Дали снае некој кај оние Цомби сервери како се прајт оние Ласери кај требам да стегнам ???????? POZZ
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Се пуштам и ме гаси, ми збори нешто на шпански...Помош?
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
цц . .извадив v21 пач од на Red линкот неколку страни наназад .. и сега ми е на арапски јазик .. хелп ? :nesvest::nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom