Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Need help!!! Igrava mi e bez botovi a sakam da igram so botovi. Od kaj da simnam botovi, i kako da gi stavam vo kanterot
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Need help!!! Igrava mi e bez botovi a sakam da igram so botovi. Od kaj da simnam botovi, i kako da gi stavam vo kanterot
Вака, по ПП ти пратив архива во која ги има потребните фајлови.Отвори го фолдерот cstrike и овде најди го фолдерот наречен dlls. Од тука копирај го zbotcz.dll и стави го во \Valve\cstrike\dlls. Следно оди во фолдерот sound, копирај ги фајловите и стави ги во \Valve\cstrike\sound. После, од фолдерот sprites копирај го фајлот shadow_circle.spr и стави го во \Valve\cstrike\sprites. Преостанатите фајлови копирај ги и стави ги во \Valve\cstrike и при копирањето доколку ти побара кликни на YES TO ALL. Тоа е :)
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Вака, по ПП ти пратив архива во која ги има потребните фајлови.Отвори го фолдерот cstrike и овде најди го фолдерот наречен dlls. Од тука копирај го zbotcz.dll и стави го во \Valve\cstrike\dlls. Следно оди во фолдерот sound, копирај ги фајловите и стави ги во \Valve\cstrike\sound. После, од фолдерот sprites копирај го фајлот shadow_circle.spr и стави го во \Valve\cstrike\sprites. Преостанатите фајлови копирај ги и стави ги во \Valve\cstrike и при копирањето доколку ти побара кликни на YES TO ALL. Тоа е :)
Fala ti druze na objasnuvanje ama vo PP nemam nisto. Aj ako ne te mrzi prati mi gi uste ednas pa da probam. Vo sekoj slucaj blagodaram za pomosta :helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Зошто ми се рестартира ком.. од SXE INJECT на кантер ?:nesvest::nesvest::toe:
Најверојатно од схето е. И мене ми се рестартира дури и исклучува некојпат,а исто и кога пуштам камера на мсн некогаш се рестартире.Shit :nenene:
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
до пс-то ви е, не тропај глупости, како може од камера ад ти се рестартира и да е до схе-то ? ? ? ? ?
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
До sXe то е. Го ресетира пцто понекад при гаснење. Hint за повеке задоволство: Пробете го на Vista.
 
Член од
29 јули 2007
Мислења
71
Поени од реакции
3
hi, imam eden problem na nekoi serveri, mi pisit: This server using a newer protocol (48) than your client (47). You should chech for updates to your client. ? e sega kako mozam update da mu napravam ?
aj nekoj ako znae neka pise pls ..
fl od napred
 

Daniel-PrIx

cAiR-cRew
Член од
14 јули 2008
Мислења
80
Поени од реакции
2
до пс-то ви е, не тропај глупости, како може од камера ад ти се рестартира и да е до схе-то ? ? ? ? ?
Se soglasuvam so hugru ne e mozno od sxe-to da ti se restartira pc to.Moze da prai sxe-to dr komplikacii a ova ne e mozno pozz:smir:

hi, imam eden problem na nekoi serveri, mi pisit: This server using a newer protocol (48) than your client (47). You should chech for updates to your client. ? e sega kako mozam update da mu napravam ?
aj nekoj ako znae neka pise pls ..
fl od napred
Ne ti cini pachot probaj so nekoj dr pach :wink:
Moe mislenje pozz:smir:
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Nema vrska be...Ti probuvas od steam da vlezes na non-steam serveri taka?
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
Имам проблеми со сХе со врска со антивирусната програма .. ама оти ја имам касперску антивирус ми излева на страната дали да блокирам дали да продолзам и ка одам по на тама ...се да продолзе на крајта не ми се окл. кантер ..ако мозе помош или др антивирс треба ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom