ice_cube
Поени од реакции
308

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • хаха,добар бе брат,еве дремам по форумов па гледам пост од тебе, и ми даде знак дека си жив :) не сум те чул пола година и повеќе.добар ли си ти,шо има..а,у?
  H
  абе ја гледаш баба Нада онака ќути, ама испод мира 300 вира! :pos: :pos: :pos:
  H
  Жива, здрава, чат пат весела!
  Абе Ипче, за на школо се спремаш од 3 саат сабајле?! :pos:
  Тебе те снема у цека, ама сега ќе те најдеме, нема да можеш да ни киднеш! :)
  П.С. Не се секирај за цека, сите одмараме сега. Баба Нада е на одмор. Ја чекаме да се врати, оти треба ние да си вариме чај и да си ги миеме чашките. :pos: Само Еци е таму, сама. :(
  H
  Среќна нова година Ипче! Се гледаме деновиве или пак во цека за да си честитаме како што треба :pos:
  п.с. леле ама песна си залепил онаму кај попот :pos: :pos: :pos:
  Г
  Social Engineering не е криминал.
  Само ако те фатат :)
  Пробуј.Нема да ти наштети.
  H
  Да и на кафе појдовме :) се гледаме утре ние у цека
  H
  :smeshko: бери памет имаме лидерски состанок у недела, да не се жалам од тебе :smeshko:

  п.с. ти бе денес беше у цека во период кога сите имаат часови, значи прашањето на wannabe плавуша е: зш не беше на школо бе Ипче?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom