Помош околу Counter-Strike (општо)

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Луѓе ај кажете како да играм кантер on-line? Кога ќе ја уклучам играта во find servers на internet бара некои севери ама или почнува да ми downloadira некоја мапа или ми пишува нешто unable to.... (.... C). Дајте линк или нешто како би ми помогнале. И кажете од кај да симнам ботови. Фала и чао.
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Треба да најдеш IP адреси од non-steam сервери и ти треба cheating Death
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Па јас тоа прашувам.. кај да ги најдам.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
ОК ама не ми дава ништо одкако ќе ги ставам серверите. А и кога ќе пробам да уклучам некој друг сервер преку internet (тоа првото) ми вика дека сум немал spites/shadow_circle.spr
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
za IP adresite... www.game-monitor.com , Ne baraj serveri kaj tabot Internet tuku idi u Favorites pa add server(copy/paste IP ili adresa) i woala! se konektiras i se puckas do besFest! :D I VAZNO: ne zaboravaj da "addnes" cs.kajgana.com
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
1
tha_Casper напиша:
Луѓе ај кажеше како да играм кантер on-line? Кога ќе ја уклучам играта во find servers на internet бара некои севери ама или почнува да ми downloadira некоја мапа или ми пишува нешто unable to.... (.... C). Дајте линк или нешто како би ми помогнале. И кажете од кај да симнам ботови. Фала и чао.
Vaka sea ke ides u Favorites tamu ima ADD Server i ke go pises ovoa : CS.Kajgana.com:27015 i OK
Aj belki ti pomogna
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
клинер,ако има теми за бисери у форум ова ке ти го донесе првото место тебе!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
The Cleaner, samo procitaj eden post vrz tvojot... ke pisuvame edna ista rabota po 100 pati? razgledaj sto imaat pisano drugite prvo, pa posle pisi...za da nema duplikati...
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
eLLa напиша:
treba :uvo: toa od skoro ili? mene ne mi bara :nesum:
во врска со Cheating death? што да ти бара? тоа е едино програмче што аутоматски ги блокира читовите со уклучување во игра... некои сервери ја користат таа заштита и изгледа вака: ако не го користиш C-D тогаш пред никот ќе ти стои ознака [NO C-D] и тогаш значи дека имаш можност да уклучиш чит и дека си потенцијален читер, а ако е уклучен програмот, тогаш се ќе си биде нормално, се знае дека неможеш да уклучиш чит... само што тој проект е умрен, никој не го апдејтува и затоа не се користи...
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Eve vi sajt kade sto mozete so nasive konekcii da igrate on line counter www.game-monitor.com izberete vo radius do 250km ne treba nisto ni chething death
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Ајмо кајгана пипл, кликајте на линковите!!!!
кликни за фино сработено клипче,
ајмо за 3 ножа -еден по друг,
на турнир фаќаат читер... што му се случува!!
за да видите како се скока правилно,и за крај,
, еве што им се дешава на некои од нас по дома:pos2: :pos2:
:helou:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Е тоа со читерот е дефинитивно добра работа хахахахахаха,треба да се превземат такви мерки,а за последново.........ма има секакви
 

Kajgana Shop

На врв Bottom