Помош околу Counter-Strike (општо)

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
цц . .извадив v21 пач од на Red линкот неколку страни наназад .. и сега ми е на арапски јазик .. хелп ? :nesvest::nesvest:
Реинстал.ако не бива пак со реинстал,гуглај малце на нет некој в21 пач на англиски и ке ти го најде..не е до толко тешко.:helou:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
go formatirav pc sega go instalirav cs ama nikako nemoam da dodadam server vo favourites
pomos:toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ги има некој оние мапи sk_awp и sk_ak_m4 да ги прати по ПП ? Фала
 

ivan_legenda

I`m LEGENDA
Член од
21 јули 2007
Мислења
101
Поени од реакции
2
Moze nekoj da mi objasni kako moze na kgn 1,2 i 3 da nemam lag a na kgn 4 i 5 da imam tolku mnogu sto me izbacuva duri od igra.Do sto moze da e???
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
luge aj pomognete mi kako da napravam serverot sekogas da mi bide online i da nema lag??
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Гуглсрч и јас гледав, но тие се така постари мапи. Ги нема ниту на cs-maps.org :toe:

luge aj pomognete mi kako da napravam serverot sekogas da mi bide online i da nema lag??
Вака, за серверот секогаш да ти биде онлине мора компјутерот постојано да ти е вклучен или пак да си платиш ( 20-30 евра ) и некоја фирма да ти го хостира. Истото се однесува и за лагот, колку побрз интернет помалку лаг. Повеќе тука
 

alexo187

It's strictly business.
Член од
12 септември 2008
Мислења
96
Поени од реакции
11

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.086
Za problemot so kasperski go resiv..kako so mi kaza METO na pause stavam 1 min i nemam gajle pukam ...fala za pomosta :) :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom