Нов Пазар3

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од Goran123, 31 август 2010.

 1. BOJ@N

  BOJ@N Штрумф Текнувало

  Член од:
  30 ноември 2008
  Мислења:
  884
  Допаѓања:
  486
  Пазар3 самите си се укинаа. 50-90 денари? Чекајте малку, Македонија сме. Да е една СМС порака, 5-10 денари, да размисли човек ама вака нема шанса. Има еден куп бесплати огласници.
   
 2. nikola_bb

  nikola_bb

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  1.651
  Допаѓања:
  209
  ludi se ovie i nekoi kategorii u oglasive gi snema
   
 3. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.155
  Допаѓања:
  2.267
  ја ова со плаќањево уште не видов да е почнато.. баш сега проверив се си е уште фри... некој некакви инфомрации??
   
 4. Audiofil

  Audiofil

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  970
  Допаѓања:
  381
  Go vratija po staro a do koga ke pokaze vremeto.Sega za sega obnovuvanjeto na oglasite raboti normalno.
   
 5. M1K1 007

  M1K1 007 не у еу

  Член од:
  7 јули 2009
  Мислења:
  1.796
  Допаѓања:
  570
  oglasuva.me

  reklama5.com.mk

  reklami.com.mk

  airlija.com.mk

  други не ми текнуваат
   
 6. Goran123

  Goran123

  Член од:
  30 март 2006
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Огласува.ме и Реклама5 се смешка во однос на вкупниот број на огласи :) Душкало.мк е исто така ок, само пак ќе кажам, пренатрупан е со непотребна графика.
   
 7. M1K1 007

  M1K1 007 не у еу

  Член од:
  7 јули 2009
  Мислења:
  1.796
  Допаѓања:
  570
  јас не знам дали се смешка оти не ги користам (само пазар3 го користев кога ми требаше)

  значи финтата е да ги напишиме сите МК страни кој ги знаеме
   
 8. Goran123

  Goran123

  Член од:
  30 март 2006
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Јово на ново, пак почнаа :vozbud:
   
 9. Audiofil

  Audiofil

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  970
  Допаѓања:
  381
 10. Goran_D

  Goran_D

  Член од:
  18 февруари 2008
  Мислења:
  1.339
  Допаѓања:
  94
  Не е многу 50 ден. за 2 месеци, ќе има пак што ќе се огласуваат.
   
 11. Vollstandig

  Vollstandig Гостин

  Не дека нема да има што ќе огласуваат, али прашање е колку? Како што кажа некој погоре, да беше 10 денари ете најмногу 15, немаше ни да се забележи, скоро секој би дозволил еден оглас да даде. Е сеа нема да му биди проблем на некој да даде оглас што продавак возило поеќе од 3000 евра, ама што кога на друг сајт ќе го даде огласот бесплатно? Не му е битно на кого ќе ја даде колата битно е тој нему да му даде пари.
  Батали пазар3 па се изглупираа до даске.Нема поќе огласи “Продавам лева влечка, продавам врвци за чевли...“
   
 12. |Volkswagen|

  |Volkswagen| Тастатурата е посилна од мечот!

  Член од:
  21 јули 2009
  Мислења:
  2.592
  Допаѓања:
  689
  Измени го огласот Цена: 30 МКД + 18% ДДВ
  Измени + Обнови го огласот. Огласот е повторно на врвот на листата. Ќе остане објавен во наредните 2 месеци. Цена: 90 МКД +18% ДДВ
  Стави го твојот оглас во галеријата, со што повеќе луѓе ќе можат да го видат! 90 МК


  Нема теоретска шанса да дадам пари!
  Mobile.de не наплаќа за огласи, а не Pazar3 се најдоа паметни. ОК, нека има наплата. Да речеме на секое барање да излегува најгоре тој оглас што е платен, со поголеми бројки, друга боја итн. Ама да наплаќаат 30 денари + ддв да сменам оглас. Нема шанси!
  Сега нека се најде некој паметен, нека печати огласник со фотографии и да го продава 50 денари.

  Како и да е,...

  Збогум Pazar3!
   
 13. Supreme06

  Supreme06

  Член од:
  26 април 2006
  Мислења:
  13.024
  Допаѓања:
  1.928
  ^Исто... ЗБОГУМ пазар3
   
 14. dragansk

  dragansk хелоу...

  Член од:
  2 февруари 2008
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  4
  ги изгубат многу посетеност на сајтот.
   
 15. Goran123

  Goran123

  Член од:
  30 март 2006
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Веќе губат, а прв ден е :)
   

Сподели преку: