Нов Пазар3

BOJ@N

Штрумф Текнувало
Член од
30 ноември 2008
Мислења
884
Поени од реакции
487
Пазар3 самите си се укинаа. 50-90 денари? Чекајте малку, Македонија сме. Да е една СМС порака, 5-10 денари, да размисли човек ама вака нема шанса. Има еден куп бесплати огласници.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
ја ова со плаќањево уште не видов да е почнато.. баш сега проверив се си е уште фри... некој некакви инфомрации??
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.060
Поени од реакции
4.558
Go vratija po staro a do koga ke pokaze vremeto.Sega za sega obnovuvanjeto na oglasite raboti normalno.
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
oglasuva.me

reklama5.com.mk

reklami.com.mk

airlija.com.mk

други не ми текнуваат
 
Член од
30 март 2006
Мислења
26
Поени од реакции
3
oglasuva.me

reklama5.com.mk

reklami.com.mk

airlija.com.mk

други не ми текнуваат
Огласува.ме и Реклама5 се смешка во однос на вкупниот број на огласи :) Душкало.мк е исто така ок, само пак ќе кажам, пренатрупан е со непотребна графика.
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
јас не знам дали се смешка оти не ги користам (само пазар3 го користев кога ми требаше)

значи финтата е да ги напишиме сите МК страни кој ги знаеме
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Не е многу 50 ден. за 2 месеци, ќе има пак што ќе се огласуваат.
 
V

Vollstandig

Гостин
Не дека нема да има што ќе огласуваат, али прашање е колку? Како што кажа некој погоре, да беше 10 денари ете најмногу 15, немаше ни да се забележи, скоро секој би дозволил еден оглас да даде. Е сеа нема да му биди проблем на некој да даде оглас што продавак возило поеќе од 3000 евра, ама што кога на друг сајт ќе го даде огласот бесплатно? Не му е битно на кого ќе ја даде колата битно е тој нему да му даде пари.
Батали пазар3 па се изглупираа до даске.Нема поќе огласи “Продавам лева влечка, продавам врвци за чевли...“
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
892
Измени го огласот Цена: 30 МКД + 18% ДДВ
Измени + Обнови го огласот. Огласот е повторно на врвот на листата. Ќе остане објавен во наредните 2 месеци. Цена: 90 МКД +18% ДДВ
Стави го твојот оглас во галеријата, со што повеќе луѓе ќе можат да го видат! 90 МК


Нема теоретска шанса да дадам пари!
Mobile.de не наплаќа за огласи, а не Pazar3 се најдоа паметни. ОК, нека има наплата. Да речеме на секое барање да излегува најгоре тој оглас што е платен, со поголеми бројки, друга боја итн. Ама да наплаќаат 30 денари + ддв да сменам оглас. Нема шанси!
Сега нека се најде некој паметен, нека печати огласник со фотографии и да го продава 50 денари.

Како и да е,...

Збогум Pazar3!
 

dragansk

хелоу...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
4
ги изгубат многу посетеност на сајтот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom