M1K1 007
Поени од реакции
571

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Добар аватар :-D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: M1K1 007
  Zlatikevichius
  Zlatikevichius
  K** добар! Одличен аватар! ;)
  dragonsky
  dragonsky
  Имаше друг аватар во моментов на пишување на мојов пост што беше подобар :-D
  M1K1 007
  M1K1 007
  тачно така
  предходно ми беше катето со голи цициња,сашко ко ја срамеше во езерото :)
  И уште нешто... Ногу сум љубобоморна кога ти пишуваат девојки на профилов... Тогаш ми иде да земам и главата од ѕид да си ја удирам, да се скубам и ред др ствари кои верувам сега не би те занимале... Ок, Довиџења...
  - Здраво Мики, љубави, месечино, сонце, душо, злато мое, копнежу мој, те следам со години овде, многу те засакав и би сакала да ти бидам девојка. Ако се согласиш ?!
  Да не одам оф топик во темата, па по еден бан и двајцата вака пред нова година да добиеме :)
  Не користам приватни пораки, само опцијата за пораки на ѕид ми е вклучена :)
  M1K1 007
  M1K1 007
  аха,а дали ја користиш опцијата очи во очи оти не мора сите да читаат :)
  Николина
  Николина
  Е таа опција не ја користам :)
  абе мики , што испружила јазик женскава .. ххехехех....
  добар мебел БТВ :) :) :)
  M
  ej da te prazam dali si zapoznaen kako odat akcizite za luksuzni vozila, sakam mercedes c270 da uvezam od njemacka. Kolku bi me koshtalo?
  M1K1 007
  M1K1 007
  ееее на знам брат да бидам искрен оти не купвам такви зверчиња ама побарај тука имаше една тема само многу страни има и ќе треба да се помачиш,само знам дека колку полуксузно толку поскапо
  а од која година е:
  M
  Mario Gómez
  Па сеуште незнам, гледам да не ме фати заедно вкупно не повеќе од десет илјадарчиња. А гледам на германскиве огласи 2002 година, 130/140 к поминати у просек е 7.500 евриќи. Ти шо викаш?
  M1K1 007
  M1K1 007
  шо да викам бе брат,од 2002 дизел со 130 000 км ветер во магла
  130 000 за 2 или 3 години ги прават а оваа е од 2002,јас да сум бензинец ќе земам оти помалку ги возат тие барем така мислам

  340 000 можи да има поминато,значи јавани се поќе од оваа на мојот аватар (брајана бенкс) хааххаха
  Анџелина ти е бе на аватар?
  druze ova energietorent isti dizajn ima ko zamunda...ali i na search boxot koga pisuvam nesto mi gi dava prethodnte searchovi od zamunda kako history!, da ne napravile bugarive nekoja fora da gi prefrlat na druga strana rabotite od zamuda ili da ne si laskam :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom