A
Поени од реакции
5.046

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Постовите на темата ти се избришани затоа што се офтопик, темата е за операција на очи во Систина, не за тоа дали има или нема потреба од истата и препораки за лекување. Доколку имаш да споделиш нешто во врска со sungazing, имаш соодветна тема за тоа. Доколку сакаш да му препорачаш нешто на членот, имаш лични пораки и пораки на профил.
  Здраво, гледам поинформиран си во врска со blizoo. Пошо не се разбирам од оптики и 300 курци-палци, а знам дека таков ќе биди интернетот, дали си информиран дали во Прилеп има опција за оптички интернет, или ќе чекам да копаат?
  A
  Audiofil
  Za toa ke moras sam da gi prasas tie sto se kaj tebe.Sigurno znaat dali ke postavuvaat opticki kabli ili ne.
  Да не давиме на темата. Не потекнуваат од учебниците на медицински факултет, потекнуваат од лично искуство.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom