N
Поени од реакции
211

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Другар во врска со пежото другарот неможел да го најде тоа копче... и ме замоли ако сакаш да ми ја пуштеш програмата?
  N
  nikola_bb
  najdete ja na net autodata na nekoj torent. moze da go nema kopceto vo taa kola nesto drugo da go zeza
  T
  од кај си? која година си на машински? кој смер?....
  Нека оди татко ти кај Хаџибаланца у Дебар да видиш како ќе го опраи,татко ми го опраи многу.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom