Нов Пазар3

Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248

BOJ@N

Штрумф Текнувало
Член од
30 ноември 2008
Мислења
884
Поени од реакции
487
Која мизерија човече стигна пазар3!? По подолг период го отворам и гледам горе пишува продавници. Си велам ај да видам што е оваа новина, гледав на пример има продавница Возен Парк. Отворам, глеам дилери биле на аута... Што е фината, таа да ти била измислена продавница, идиотски текст со копи-пејст со гугл транслејт... Мизерија човече, сами си ги обновуваат огласите, сами си внесуваат нови, сами продавници си прават, сами бајрам со умот си прават. До кое дереџе дојдоа...

BTW> кој сака може да си купи полициска кола, Ford Crown Victoria Police Interceptor... Опис:
Круната Вик Полицијата и 71, Оригинален Калифорнија
Highway Patrol, 6.4 V8 со 281, 4-брзински автоматски, 3:55 опрема отворен, масло охладители за мотор, менувач.
HD суспензија, KYB гас голем шок,
HD челични тркала почина м сад, HD Setina Кејџ партиција, Setina HD притисни барови, Setina
HD прозорецот заштитници, Firestone гуми Firehawk полиција, HD Setina пластични задните седишта, HD тело на рамката. HD дупчиња дискови, HD извршување патрола докази. автомобил кој е дизајниран да издржи Сè! Само е-мејл одговори кога сум во Калифорнија во декември, колата е во Малме, во живо nybes. Само сериозни!
Пазете, само сериозни купувачи!

Или мицубиши со 0 милион поминати километри
Цена без ДДВ: 28 800E
Mitsubishi L200 Double Cab Бизнис Спорт
Километража: 0 милиони
Боја: Сина Металик
Тело: Transportbil - Flak
Локација: оданочување со ДДВ, автоматски менувач, дизел, бесплатна услуга за 3 години се наоѓаат на овој КАР...
Локација, барајте го во населбата ДДВ. :tapp::tapp::tapp:

Жално е како се самоуништија... и глупо!
 
Член од
30 март 2006
Мислења
26
Поени од реакции
3
Жално е како се самоуништија... и глупо!
Сеуште не можам да сконтам како можеа вакво нешто да си направат. Стварно не ми е јасно. Со толкава посетеност, треба да си екстремно ГЛУП за да не можеш да го уновчиш сајтот. Некој некаде спомна дека безуспешно пробувале две години да најдат фирми за да им се рекламираат на сајтот, мада искрено не верувам во ова. Или ептен им се испонашале со цени или врска нема муабетов. Не знам колку пари очекуваат да заработат од сајт во Македонија, ама треба да престанат да летаат во облаци (имаат уште време да се вратат).
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
А што ако сакам да продавам смоки од десет денари...? :)
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.105
Поени од реакции
4.603
Momentalno Reklama5 ima 13000 oglasi a pred edna nedela imase 11000.Ocekuvam brojkata mnogu pobrzo da raste bidejki lugeto poleka pocnaa da se informiraat za naplatata na pazar3.Od moja strana mozam da potvrdam deka mnogu od oglasite sami gi obnovuvaat bez naplata i bez znaenje na onoj sto go objavil oglasot bidejki jas imav okolu 7 oglasi pusteni vo ist den i samo eden mi go obnovile bez da platam i bez moe znaenje dodeka ostanatite mi ostanaa so stariot datum.Gi ostaviv dodeka ne gi izbrisat sami bidejki nemam namera da im dadam ni denar i ke prodolzam na reklama5.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Се е тоа убаво, ама има една финта. Ќе се наплаќа. Цената на огласите ќе биде од 50 ден. до 90 ден. + 18% ддв.


Малите огласи треба да бидат бесплатни!
Цркнал пазар3:pos:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Me interesira kade e sega Goran123 za da kazi kako se pravi copy-paste na pazar3.....pa sramota e ... zarem tolku se nema idei za dizajn
 

Kajgana Shop

На врв Bottom